Darbai mūsų visų mums visiems

Sporto rūmų rekonstrukcija, sovietmečiu statytą pastatą paverčiant moderniu Sporto ir sveikatingumo centru, suko mūsų  šių metų svarbiausių darbų verpetą. Tai daugiau kaip 10 milijonų eurų vertės objektas. Visi žinome, kaip nelengva statyboms  atverti  finansavimo pradžią, o paskui rūpintis, kad nenutrūktų srautas. Didelis Savivaldybės mero V. Mitrofanovo atkaklumas, finansavimo šaltinių paieškos prasmingos – būsimieji rūmai kyla sparčiai ir jau kitais metais atvers duris.

Norėdama keliais štrichais apibūdinti  2021-uosius, neatsitiktinai pradėjau nuo Naujosios Akmenės sporto rūmų rekonstrukcijos.  Prieš keletą metų išgyvenome džiaugsmą, kai duris atvėrė nauja  Viešoji  biblioteka, o šiandien esame su  kitu dideliu laukimu. Didesni ar mažesni darbai sūkuriavo visame Akmenės krašte. Savivaldybės administracijos specialistai  rengė plėtros ir priemonių planus naujam 2021-2027 m. Europos Sąjungos investiciniam laikotarpiui, vyko viešieji pirkimai ateinančių laikotarpių projektams. 2022 m. toliau tęsime pradėtus įgyvendinti projektus, kurie  jau bus  naujo ES periodo. Laukiame  ir tikimės  didesnio biudžeto.

Apie nuveiktus darbus besibaigiančiais metais – savivaldybės Administracijos direktorė Aromeda Laucienė trečiadienio „Vienybėje“