Duobės užgožia pažangą

Kuo sniego mažiau, tuo į didesnę neviltį krinta vairuotojai, turintys pasiekti ar palikti Naująją Akmenę – padėtis keliuose į Alkiškius ir Kruopius daugiau nei apgailėtina. Duobės, rodos, dygsta su kiekviena valanda.

VĮ Automobilių kelių direkcija apie situaciją keliuose nuolat informuojama vairuotojų žinutėmis. Dėl esamos problemos rajono vadovai taip pat atliko savo namų darbus. Deja, situacija negerėja. Remonto darbus apsunkina nuolat besikeičiančios oro sąlygos, kurių metų tvarkyti naujai atsirandančių duobių neįmanoma- pinigai ir darbas tiesiogine to žodžio prasme išmetami į balą. Vairuotojai, važiuojantys pro Kruopius, filmuoja ir komentuoja komediją – tragediją, kai pilant lietui ar pustant kelininkai taiso duobes. Po kurio laiko tos pačios duobės atsiveria…

Specialistai sutinka, kad duobių lopymas – tik laikinas sprendimas. Norint sutvarkyti, būtini kapitaliniai darbai. O jų atlikimas galimas  pagal numatytas tvarkas, eiles ir procedūras.

Eilės šių metų remontuojamiems keliams buvo numatytos dar praėjusią vasarą, kuomet prastesniu atrodė kelias iš Naujosios Akmenės į Ventą. Direkcija aukštesnę prioritetinę eilę buvo suteikusi kelio atkarpai nuo Ventos žiedo iki sankryžos į Ventą, Statybininkų gatvę bei nuo degalinės Pašakarnių kaime iki Alkiškių. Čia darbai turėtų prasidėti jau šiemet. Optimistinė prognozė – šiemet prasidės, šiemet ir bus pabaigti.

Apie kelių problemas- trečiadienio „Vienybėje“ Ramūno Žimanto rašinys.