Laimė gyventi meilėje

Sausio  8 – ąją  šimto metų jubiliejų paminėjo Naujojoje Akmenėje gyvenanti Petronėlė TUKIENĖ. Miesto seniūno pavaduotoja Sigutė Norvaišienę  Petronėlę pavadino „mūsų miesto šimtamete gyventoja.“  Pasveikinti  ypatingo gimtadienio proga  pas jubiliatę, gyvenančią  su dukros Stasės Limšienės šeima, nuvyko meras Vitalijus Mitrofanovas ir seniūno pavaduotoja Sigutė Norvaišienė.

Visi kartu nusifotografavo, pasikalbėjo, pajuokavo.

Nedaug rajone žmonių, galinčių pasidžiaugti auksine  amžiaus branda, apimančia ištisą epochą į kurią supuola karas, pokaris, sovietmetis ir trisdešimt laisvės metų… Į šimtą metų sutelpa aštuoni užauginti vaikai – trys sūnūs ir penkios dukros, labai daug sunkaus darbo, kad vaikai būtų pavalgę ir aprengti, laimės valandos. Sutelpa, deja, ir širdies skausmas, Petronėlė laidojo du sūnus ir dukrą.  Gerai tai, kad gyvenimas kuria stebuklus – ir Petronėlė gyvena  meilėje, dukrų rūpesčio apsupta. Jau septyneri metai yra Naujosios Akmenės miesto gyventoja ir gyvena su dukros Stasės šeima Eibučių gatvėje, jaukiame, šviesiame name.

Jaukus ir labai daug šviesos talpinantis namas suviliojo Petronėlę. Dukra Stasė pasakojo, mama, kol gyveno pas jauniausią dukrą Viekšniuose, atvažiuodavo į svečius, ir visą laiką džiaugdavosi šviesiais Stasės namais. Sakydavo: „Gal kada pas tave apsigyvensiu, man patinka, kad daug langų ir saulė kambarius apšviečia.“

Nuostabios ilgaamžės šventės įspūdžiai Romos JONIKIENĖS rašinyje trečiadienio laikraštyje.