Meras kalbas paneigė

Iš žmonių lūpų sklindančioms kalboms patvirtinti arba paneigti yra gan patikimas būdas – reikia klausti valdžios. Jei jau rajono savivaldybės meras Vitalijus Mitrofanovas nežino, vadinasi kalbos ir lieka kalbomis…

Bloga žinia  sklinda greičiau už gerą, nors ir nėra patvirtinta kaip teisinga. Imta kalbėti, kad VšĮ Naujosios Akmenės ligoninėje greitu laiku uždarys vaikų ligų skyrių. Iš šono žiūrint prielaidų tokiam žingsniui būtų: pacientų nedaug, tiesa, būna epidemijų, kai visos lovos užimtos. Skyrius aptriušęs, norėtųsi jaukesnės aplinkos ir vaikams bei su jais kartu palatose  esantiems tėvams. Kalbėta, kad nėra pediatrų, galinčių pasirūpinti ligoniais. Kad ir pakeiksnojame nesibaigiančią sveikatos  reformą bei pro pirštus į pacientus žiūrinčius gydytojus, bet pritariame – kur kas geriau, kai yra skyrius, nei jo nebūtų. Tad tėvai išsigandę. Ypač turintys daugiau patirčių ligoninėse sako, kad Šiaulių ligoninės vaikų ligų skyriuje prastesnės sąlygos ir priežiūra nei Naujojoje Akmenėje.

Meras V. Mitrofanovas paneigė informaciją apie vaikų ligų skyriaus uždarymą, nustebo – jokio pagrindo nė nebuvo kalboms kilti.  Daugiau Roma Jonikienė šeštadienio, liepos 27 d.,  VIENYBĖJE.