TĖVŲ AUKSĄ PAPILDĖ VAIKŲ SIDABRAS

Su šia didele asmenų grupe susitikome Vytauto ir Janinos Bartkų santuokos sidabriniame jubiliejuje. Tie patys žmonės buvo ir Aldonos ir Jono Bartkų santuokos auksinę sukaktį.

Pernai ypatingą sukaktį šventė tėvai, o šį birželį – jų sūnus. Senieji Bartkai išaugino dukras Janiną ir Nijolę, sūnus Joną ir Vytautą. Auksinių vestuvių palyda susidarė solidi – per 20 asmenų. Tėvus į iškilmes lydėjo ir sūnaus Vytauto šeima. O štai šį birželį atėjo Vytauto vedybų 25-erių metų sukaktis. Tėvus į Civilinės metrikacijos skyrių atlydėjo jų užaugintos dukros Liveta, Kristina, Aušra ir sūnus Laurynas, tėvai, seserys ir brolis. Vytautas Bartkus dirba Akmenės kelių valdyboje, Janina Bartkienė – UAB „Bigso“. Ir senieji Bartkai, ir sidabrinę santuokos sukaktį registravę jaunieji Bartkai nuotraukose su „užgyventu“ brangiausiu turtu – su vaikais ir vaikaičiais.

Julija SEJAVIČIENĖ plačiau pasakos šeštadienio numeryje. Autorės nuotraukose sidabrinę vedybų sukaktį registravę Vytautas ir Janina Bartkai;   auksinį jubiliejų pernai pažymėję Aldona ir Jonas Bartkai