5 iš mados neišeinantys aksesuarai, į kuriuos verta investuoti kiekvienai

Ne paslaptis, jog kiekvieną sezoną naujos mados tendencijos užplūsta podiumus ir keičia senas, taip priversdamos visus, bent kiek besidominčius mada įsigyti ne vieną naują pirkinį. Kartais tokių pirkinių atsiranda kur kas daugiau nei norėtume, kas, be jokios abejonės, atsiliepia ir kiekvieno iš mūsų finansams. Visgi, kad atrodytume stilingai ir gražiai, visai nebūtina pirkti galybę naujų daiktų, kuriuos po sezono vėl norėsis pakeisti kitais. Daug geriau investuoti į laiko patikrintus daiktus, su kuriais jausitės patogiai bei pasitikinčiai savimi. Kaip tik šiame straipsnyje pateiksime 5 aksesuarus,  į kuriuos galite drąsiai investuoti, jei norite susikurti tokį spintos turinį, kuris iš mados neišeis dar ilgai.

Kokybiška rankinė

Sakoma, jog rankinė – tai dalis moters asmenybės. Ir iš tiesų, rankinė gali apie mus pasakyti kur kas daugiau nei būtų galima pagalvoti! Rankinę reiktų rinktis pagal jau spintoje turimus drabužius, ji turi derėti prie viso jūsų stiliaus. Jeigu mėgstate klasiką, be abejo, neprašausite pasirinkusi juodą odinę rankinę, kuri tiks absoliučiai prie visko. Tuo tarpu jeigu labiau patinka išsiskirti iš minios ir savo įvaizdžiui suteikti žaismingumo, pagalvokite apie ryškios spalvos rankinės pasirinkimą. Ryški rankinė ypač tiks tokiu atveju, jei daugelis jūsų rūbų yra tamsių spalvų, taip ji pagyvins visą jūsų drabužių derinį. Rinkdamiesi rankinę, labai svarbu pagalvoti ir kokiomis progomis ją nešiosite. Galbūt reikalinga talpi rankinė į darbą, o gal maža vakarinė delninė? Suradusi atsakymus į šiuos klausimus, tikrai nesunkiai atrasite jums labiausiai tinkantį aksesuarą. O kad paieškos būtų lengvesnės, kokybišką ir laikui nepavaldžią rankinę galite įsigyti čia.

Klasikiniai aukštakulniai

Geri aukštakulniai gali jūsų drabužių derinį perkelti į visai kitą lygmenį, puikiai išbaigdami jį ir pridėdami išskirtinį akcentą. Iš tiesų avėdamos aukštakulnius, moterys atrodo grakščiau bei elegantiškiau. Jie suteikia papildomo žavesio ir prikausto aplinkinių žvilgsnius. Klasikiniai smailėjančio priekio aukštakulniai – yra tai, kas bus madinga visuomet. Jie puikiai dera tiek su suknelėmis, tiek su kostiumėliais, tiek su paprasčiausiais džinsais, tad progų juos apsiauti pasitaikys tikrai ne viena. Jei turite galimybę, investuokite į kokybiškus aukštakulnius, pagamintus iš tikros odos bei tokius, kurių kulnas būtų tvirtas ir patvarus.

Diržas

Diržai – itin universalus aksesuaras, kuriuo galima suformuoti visai naujus įvaizdžius jau iš turimų drabužių. Apsijuoskite diržu per liemenį, kai dėvite suknelę ar laisvesnę striukę, megztinį, taip pabrėšite savo figūrą bei suteiksite savo išvaizdai unikalumo. Klasikinis pasirinkimas yra juodas odinis diržas, kuris tinkamas nešioti kasdien ir su viskuo. Nepaisant to, visada galite eksperimentuoti su skirtingomis sagtimis ir diržo pločiais. Pasirinkimas – išties platus, tad rasti geriausią variantą tikrai nebus sunku!

Kvepalai

Kvepalai yra tai, ką tikrai galime priskirti aksesuarams, gi jais kvepinamės kiekvieną dieną. Viena iš priežasčių, kodėl verta investuoti į kvepalus, yra tai, jog juos galima naudoti labai ilgą laiką. Rekomenduojamas kvepalų galiojimo laikas yra 3-5 metai, tačiau laikant juos tinkamomis sąlygomis, juos galima naudoti dar ilgiau. Taip pat kvepalai yra įrankis, kuriuo galime daryti įtaką savo nuotaikai. Nesvarbu, ar keliaujate į pirmą pasimatymą ar turite svarbų pranešimą darbe, pasirinkus tinkamą kvapą galite pakelti sau nuotaiką ir tinkamai nusiteikti prieš tam tikrą įvykį. O jei mėgstate vieną kvapą ir juo kvepinatės diena iš dienos, tai irgi veikia puikiai, kadangi tokiu būdu kuriate savo asmeninį ženklą. Žmonėms, su kuriais praleidžiate daug laiko, tam tikras jūsų mėgstamas kvapas primins būtent jus! Taigi, jei kaip tik norite atsinaujinti savo kvepalų kolekciją, apsilankykite Varlė.lt, kur rasite pačių įvairiausių kvapų geriausiomis kainomis.

Laikrodis

Paskutinis, tačiau tikrai ne prasčiausias aksesuaras, kuris yra tikrų tikriausia būtinybė kiekvienai moteriai yra ne kas kita, o laikrodis. Jis – idealus pasirinkimas toms, kurios mėgsta paprastumą, praktiškumą ir kartu elegantiškumą. Jei nemėgstate grandinėlių ant kaklo, daugybės apyrankių ar ilgų, kabančių auskarų, laikrodis jums puikiai tiks. Jį rinkitės pagal savo norus ir poreikius – jeigu jūsų spintoje vyrauja kasdienė, laisvalaikio apranga, apsvarstykite laikrodį su apvaliu ciferblatu ir odiniu dirželiu, o jei dažnai turite oficialių susitikimų, galbūt geriausias variantas bus laikrodis metaline apyranke. Nesvarbu, kokį dizainą pasirinksite, galite būti užtikrinta, jog jis tarnaus tikrai ilgai!