Akmenės krašto ambasadoriai. Donoras, įveikęs Atlantą. Linas

Kiekvieną kartą „prisijaukindamas“ pašnekovą, nepaliauju stebėtis – atrodo paprastas, dar mokyklos metais  pažįstamas, niekuo neišsiskiriantis anuomet  vaikinas, savo pasiekimais, pokyčiais gyvenime sugeba nustebinti. Linas LŪŽA – ne išimtis. Vadybininku nedidelėje žmonių skaičiumi įmonėje dirbantis buvęs naujaakmeniškis ne per seniausiai 80 kartą dalyvavo kraujo donacijoje  ir prieš kelerius metus, su bičiuliais katamaranu įveikė Atlanto vandenyną.

Kuo esi dabar?

Nesu pratęs prisistatyti kažkam. Šeimoje esu dviejų vaikų tėvas, vyras. Darbe titulais naudojamės retai. Keliaudamas į komandiruotę pasiimu vizitinė kortelė, kurioje užrašyta Linas Lūža, vadybininkas.

Naujoji Akmenė tavo atsiminimuose…

Tikriausiai, kaip ir visiems, patys gražiausi prisiminimai iš vaikystės ir jaunystės. Nors pats miestas iš vaikystės laikų prisiminimuose turi pilko sniego atspalvį, bet jis vis tiek mielas. Atsiminimuose Paskutinio skambučio šventė, keliavimas ryte su klasės draugais pasitikti saulės. Buvo anuomet tokia tradicija mūsų kraštuose.

Ir pernai, su šeima atvykęs mamos aplankyti, žmoną vedžiojau po pakanales, rodydamas kurias  jų „aplankydavau“ keliaudamas į muzikos mokyklą, buvusią senamiestyje, kur mamai pavasarį skindavau žibuoklių…

Daugiau apie Liną – Ramūnas ŽIMANTAS šeštadienio publikacijoje