Aukščiausi įvertinimai

Brandos atestatai įteikti, studijos pasirinktos. Šalies jaunimas laukia kvietimų studijuoti. Taip prasideda kelias į gyvenimą, savarankiškumą. Tie patys džiaugsmai ir jaudulys sklando visuose Lietuvos kampeliuose – ir Ventoje.  Gimnazijai, juolab anglų kalbos mokytojai Virginijai Morkevičienei, gimnazistės Faustos BORUSEVIČIŪTĖS pasiekimai nuostabos nesukėlė.  Kad merginos anglų kalbos  žinios bus įvertintos aukštais balais – tikėtasi.  Fausta uždirbo 100 balų įvertinimą.

Geriausiais pažymiais  gimnazijas baigę, aukščiausiais balais egzaminus išlaikę rajono abiturientai pasveikinti ir apdovanoti Savivaldybėje. Šiemet trys jaunuoliai uždirbo šimto balų įvertinimus. Ventos gimnazija didžiuojasi  Faustos Borusevičiūtės pasiekimais – 100 balų įvertinimu už anglų kalbos žinias. Į Savivaldybės posėdžių salę apdovanojimui už puikias žinias Fausta atvyko kartu su anglų kalbos mokytoja ir mama, gimnazijos direktorė D. Gricienė sveikino ne tik merginą –  dar vieną abiturientą Nojų Bronušą.

Paskutinio skambučio  iškilmėse  Ventos gimnazijos anglų kalbos mokytojos  V. Morkevičienės iniciatyva gimnazijos direktorė D. Gricienė už puikų anglų kalbos  mokymąsi  apdovanojo Faustą padėkos raštu. Gera nuojauta  apie merginos gebėjimus neapgavo. Rezultatas atitiko lūkesčius.

Kokia gi ta Fausta? Kukli mergina, gabi ir moksluose, ir menuose. Ji baigusi muzikos mokyklą, skambina pianinu, dainavo  meniniuose kolektyvuose. Fausta mėgsta piešti…

 

Daugiau Roma Jonikienė šeštadienio, liepos 31 d. VIENYBĖJE