Buvome 70 metų. Ir likime!

Ar prisiminsite, kas, be knygos,  Jus lydi nuo tada, kai išmokote skaityti? Ar turite kitą tokį ištikimą ir nuoširdų draugą, kuris su Jumis septynetą  gražių dešimtmečių? Ar atsirastų kas nors kitas, kuris Jums neštų tiek daug šviesios, kuris dovanotų tiek teigiamų emocijų, tokį srautą gerųjų žinių?

Taip, tai „VIENYBĖ“! Ji net  70 metų keliauja į tuos namus,  kuriuose jos laukia. Jos puslapiuose randate išsamią rajono bendruomenės gyvenimo informaciją, dalijatės atjauta, jautriu padėkos žodžiu.

„VIENYBĖ“ per septyniasdešimt metų šiltu savo žodžiu Jus apglėbė 8485  kartus! Tiek numerių atiduota į skaitytojų rankas.

„VIENYBĖJE“ randate pasakojimų apie tėvus ir vaikus, apie senelius ir darželinukus, apie margalypius žmogaus talentus.

„VIENYBĖ“ į kūrybinį kelią palydėjo daugybę literatų, pristato jų kūrybą, recenzuoja knygas. Kūrėjui tas  skatinimas labai svarbus.

Iš kur kitur, jeigu ne iš „VIENYBĖS“,  sužinotumėte,  ką yra pasiekę jauni, talentingi ir atkaklūs akmeniškiai, kurie skleidžia pasauliui gerąją žinią apie  Akmenės kraštą ir tapo savotiškais jo ambasadoriais.

Laikraštis gyvas ir gyvybingas skaitytojų dėka. Kol yra skaitytojas, yra ir laikraštis. Juk visada įdomu, ką aprėpia  žurnalistų publicistinis požiūris į dabartį ir praeitį, į žmonių tarpusavio santykius ir į politiką.

Aš 48-erius metus išdirbau  „VIENYBĖJE“, lydėjau ją į kelią pas skaitytoją, domėjausi vertinimais, atsiliepimais. Esu dėkinga „VIENYBEI“, kad  suvedė į pažintį su  tūkstančiais  mielų ir brangių žmonių. Dabar „VIENYBĖS“  laukiu kaip  skaitytoja ir džiaugiuosi daugeliu publikacijų, mintimis pagiriu tuos, kurie savo kūrybinę energiją skiria  „VIENYBEI“.

„VIENYBĖ“ nori Jus lankyti 2022-aisiais metais. Ar priimsite? Ar būsite su savo krašto laikraščiu?  Užsisakykite „VIENYBĘ“! Nepaleiskite jos iš savo akiračio – skaitydami „VIENYBĘ“, Jūs visada jausitės savo krašto patriotais,  rasite progų ir galimybių gražesnei  ateičiai jungti  savo mintį ir viziją.

Julija SEJAVIČIENĖ

Žurnalistė, Akmenės rajono Garbės pilietė