Dalindamiesi kuria jaukius namus. Jau penkeri metai

Praėjusią savaitę Ventos parapijos  vaikų dienos centro lankytojai ir bičiuliai paminėjo centro veiklos penkmetį. Renginys surengtas Ventos bažnyčioje. Ne tik todėl, kad  Ventos Švč. Mergelės Marijos Nekaltojo Prasidėjimo parapija yra centro steigėja,  kad klebonas Andrius Eidintas yra centro bičiulis. Advento metas derėjo su geromis mintimis ir darbais, apie kuriuos nuoširdžiai pasakota.

Dienos centro lankytojai savo veiklą pristatė dainuodami ir improvizuodami susitikimą su Pepe, kurią įtikino, kad verta lankyti dienos centrą.  Centro direktorė Daiva Urbonė, simboliškai žvilgterėjusi į 2013-uosius, priminė pradžią, projektus socialinę atskirtį patiriančioms šeimoms,  mokymus, ieškojimus. Ir iš to išaugusią idėją Vaikų dienos centrui.   Snieguolė Bogužienė,  Irena Rimkienė, Genovaitė Skerstonienė, Virginija Varanavičienė  buvo bendramintės,  ir vėliau palaikiusios, padrąsindavusios eiti pirmyn.   Kaip pradžioje, taip ir šiandien centras gyvuoja tik iš projektų. Kasmet po keletą jų įgyvendina. Bet kol  pasiekia lėšos iš savivaldybės ar Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, darbuotojai dirba be atlygio. Šio centro veikos išskirtinumas – savanorystė ir daugybė bičiulių bei geranoriškų žmonių.  Jiems padėkų  ir nuoširdžių atsiliepimų negailėjo D.Urbonė. Visas renginys buvo apsikeitimai padėkomis ir sveikinimais.

Ventos parapijos klebonas A. Eidintas sakė, kad geradariai yra Dievo dovana, Dievo dovana yra ir jų gerumas, ragino nepamiršti dėkingumo.

 „Ką parodėme, viskas buvo iš širdies. Ačiū, kad buvote kartu. Mes laukiame visų, nes kiekvienas esate reikalingas ir svarbus,” – sakė Ventos parapijos vaikų dienos centro direktorė Daiva Urbonė, dėkodama gimtadienio svečiams.

Lilijos Smalakienės rašinys trečiadienio, gruodžio 19 d. „Vienybėje“.