Dažnas klausimas: ar jūs iš vienos šeimos?

Du vyresni broliai ir mažoji sesutė – visi kaip vienas – kartu groja, šoka ir leidžia laisvalaikį. Tokį vaizdą atmintis užfiksavo Naujosios Akmenės muzikos mokyklos surengtame tradiciniame renginyje, skirtame šeimos dienai paminėti. Ta pati trijulė koncertavo Naujojoje Akmenėje Gatvės muzikos dieną. Tada praeiviai stebėjosi, kad kartu su mergaite šoka ir du berniukai.

Kalbame apie BALČIŪNŲ šeimą iš Joniškio rajono Stungių kaimo. Naujosios Akmenės muzikos mokyklos direktorė I. Mikulevič ir akordeono klasės pedagogė S. Dumskienė tris Balčiūnų vaikus vadina savais, nes visi jie pas mus mokosi muzikos, dalyvauja konkursuose ir koncertuose. Vaikų mama Neringa sako, kad dvejus metus šeimos kultūrinis gyvenimas verda Naujojoje Akmenėje, čia jie atrado puikius mokytojus, daug veiklos vaikams. Tiesa, dukrai vis dar ieško šokių mokytojos.

Dabar apie gabius, žingeidžius jaunuosius Balčiūnus. Vyriausias Adrijus, jam dvylika, metais jaunesnis Ervidas ir jauniausia Auksė. Visi mokosi groti akordeonu. Visi kartu koncertuoja ir kaip solistai ir šeimos ansamblyje.

Daugiau Romos Jonikienės publikacijoje šeštadienio, birželio 1 d. „VIENYBĖJE“.