Diena, kai sveikino Premjeras, ministras ir meras

Balandžio 26 – ąją, diena anksčiau, nei oficialiai kalendoriuje įvardinta, Naujosios Akmenės kultūros rūmuose paminėta Medicinos darbuotojų diena. Diena išskirtinė – dėkojama už profesionalumą, širdies gerumą, meilę žmogui ir darbui.

Penktadienio pavakarė, darbai į pabaigą. Kas galėjo ir kam rūpėjo, atėjo į Naujosios Akmenės kultūros rūmus paminėti Medicinos darbuotojų dienos. Renginį vedė J. Valčikaitė – Šidlauskienė, pagalbon pasitelkė  vaikelius iš ikimokyklinių įstaigų, kurie neverkia medikų apžiūrimi.  Bent jau taip sakė. Parodytas vaizdo reportažas apie medikų kasdienybę ir pasirinktos profesijos prasmę. Nufilmuotos Naujosios Akmenės sveikatos priežiūros centro gydytojos N. Bartkevičienė, A. Kasparavičienė,  slaugytoja V. Jankienė, odontologė K. Navikienė.  Reportaže parodyta ir Greitosios medicinos pagalbos centro medikų kasdienybė.

Koks šiandien medikų darbas? Be jų neįsivaizduojame gyvenimo. Tai menkai apmokamas, ypač slaugytojų, aptarnaujančio personalo, bet labai reikalingas darbas.  Pasveikinti medikų atvyko rajono meras V. Mitrofanovas. Be viso, kas linkima šventėse, meras akcentavo labai svarbų dalyką, kad galiausiai reformos baigtųsi.  Kad dalyvaus aukšto rango svečias, buvo galima nuspėti ir be iš lūpų į lūpas perduodamos žinios, nes apsauga patikrino rūmų patalpas. Atvyko Premjeras S. Skvernelis. Pasakė sveikinimo žodį, įteikė trims medikams padėkas.

Daugiau Romos JONIKIENĖS rašinyje  šeštadienio, gegužės 4 d., „VIENYBĖJE“.