Fotografas visada aktorius

Kas dejuojate, kad nėra ką veikti, o gyvenimas slenka nuobodžiai, pasiūlyčiau pasikonsultuoti su žinomu fotografu, mūsų kraštiečiu. Akmeniškis Osvaldas BALODIS lyg „nesugaunamasis“ – kelis kartus tarėmės pasikalbėti, o jis vis negalėjo. Bet kai už skverno nutvėriau viename renginių, nepaleidau. Ir išpešiau minčių.

Osvaldas Balodis – dar vienas padėkos vakare „Po mūzos sparnu“  pagerbtas kraštietis. Ačiū jam už savanorišką pagalbą įamžinant svarbias akimirkas ir reikšmingus įvykius. Žiūrėti į gyvenimą pro viską matančią fotoaparato akį  Osvaldui yra kasdienybė. Ar matėte kur šį vyrą be fotoaparato? Nebent Akmenės miesto kultūros namų meno mėgėjų teatro scenoje, kur jam „skiriami“ ponų vaidmenys.

Reikia ramiai pagalvoti ir skaičiuoti, kiek metų nesiskiria su fotoaparatu: „Viskas prasidėjo jaunystėje, netikėtai, paraginus ir pagyrus daugiau už mene patirties turinčiam fotografui“, – sakė Osvaldas. Pradžia buvo Mažeikiuose – Akmenė ir Mažeikiai – dvi vietos, kuriose jis gyveno, dirbo, fotografavo, kur sulaukė įvertinimo.

Daugiau Roma Jonikienė šeštadienio, vasario 15 d., VIENYBĖJE.