Gėlių šeimininkė

Akmenės pušyne, kur  praeitą savaitgalį šurmuliavo šventė, o joje vyko daug linksmų dalykų, atsirado puiki galimybė susipažinti su iki šiol nepažintais kraštiečiais. Pasisukinėjus kaimo bendruomenių kiemeliuose žmonės imdavo pasakoti apie saviškius: kokie jie išradingi, kūrybingi, kvietė pasidomėti, ką kaime gyvenantys ir daug dirbantys kaimynai nuveikė.  Daubiškių kaimo bendruomenės pirmininkė Jūratė Garolienė pakvietė pasigrožėti kraštietės kūryba. Po vienijančiu užrašu „Papilė“ palapinėje glaudėsi  Papilės seniūnijos kaimo bendruomenių atstovai.  Laikino „namo“ siena buvo papuošta iš vilnos veltais paveikslais.

„Atsivežėme į šventę Irenos iš vilnos veltus paveikslus, mūsų kiemelis papuoštas jos išaugintomis gėlėmis. Ji – mūsų gelbėtoja, kai reikia grožio, sukurto iš augalų, gėlių žiedų. Veltus vilnos paveikslus nespėjome sukabinti, o Akmenės krašto tautodailininkai spėjo paklausti – ar mūsų bendruomenės narė tautodailininkė. Patarė prisijungti prie jų būrio ir surengti parodą,“ – pasakojo Papilės seniūnijos Daubiškių kaimo bendruomenės pirmininkė Jūratė.

Paveikslai ir gėlės – Daubiškių kaimo gyventojos Irenos POCIUTĖS. Žodžiams taupi, kukli moteris vis įterpdavo mintį, kad niekuo neišsiskiria iš būrio kitų kaimo gyventojų.

Daugiau Roma Jonikienė trečiadienio, liepos 29 d. VIENYBĖJE.