Iš didelio debesies maža lietaus

Trečiadienį pavakare į Kruopių pagrindinę mokyklą rinkosi miestelio bendruomenė – rengtas susitikimas su rajono vadovais dėl galimybės mokykloje šiemet įkurdinti miestelio biblioteką, sujungiant ją su mokykloje veikiančia. Norėta išsiaiškinti, kodėl taip elgiamasis, ar nebus pažeisti bendruomenės interesai.

Susitikimą organizavo bendruomenė. Pasikviesti mokyklos atstovai, statybos specialistai, rajono vadovai. Susirinko bemaž dvi dešimtys žmonių, vos tilpusių mokyklos bibliotekoje.

Kruopių pagrindinės mokyklos  direktorė Daiva Lunkevičienė trumpai apžvelgė paskutinių metų istoriją, kaip bibliotekai ieškota patalpų. Prisiminta, jog po to, kada vienoje iš apžiūrų dalyvavo rajono Viešosios bibliotekos direktorė Zita Sinkevičienė, iškelta sąlyga apie didesnių nei dabartinės miestelio bibliotekos patalpų būtinybę, pradėta modeliuoti, kaip jai rasti vietą mokykloje. Ir vis dėlto apsistota prie galimybės skirti dabartines mokyklos bibliotekos patalpas bei šalia esantį kabinetą ir dar vieną klasę. Visa tai suformuotų apie 100 kvadratinių metrų erdvę – bemaž dvigubai didesnę, nei dabar turi miestelio biblioteka.

Apie susitikimą Kruopių pagrindinėje mokykloje – antradienio laikraštyje.