Išleistuvėse – kartų sandūra

Mokinių išleistuvių šventė neaplenkė ir Kruopių pagrindinės mokyklos. Prieš pats Jonines čia į tolimesnį kelią palydėti aštuoni dešimtokai. Šventėje dalyvavo ir dalis mokyklos abiturientų, iš jos išėjusių prieš šešis dešimtmečius.

Šiais metais Kruopių pagrindinę mokyklą baigė aštuoni dešimtokai. Tiesa, vienas jų – iš Anglijos atvykęs Gabrielius, prie klasės prisijungė tik rugsėjį, o ukrainietis  Danilas dešimtoku tapo pavasarį. Abiturientus sveikino seniūnė Rasa Statkuvienę, teigdama, jog jie gali būti viskuo – tai jų apsisprendimo ir pasirinkimo reikalas. Mokyklos baigimo pažymėjimus abiturientams įteikė mokyklos direktorė Daiva Lunkevičienė.

Dešimtokų klasės vadovas, kūno kultūros mokytojas Renatas Kateiva atsisveikindamas su auklėtiniais negailėjo gerų žodžių, įteikė jiems atminimo dovanėlių, teigdamas, kad jos neleis užmiršti Kruopių. Dovanų ir gerų žodžių klasės vadovui negailėjo ir dešimtokų tėveliai, pasak kurių, tai buvęs ne tik mokytojas, bet ir jų atžalų draugas, vyresnysis brolis.

Apie neeilines išleistuves – Ramūno ŽIMANTO rašinys antradienio laikraštyje.