Kokią liemenėlę rinktis, kad jaustumėtes komfortiškai?

Ar teko kada nors turėti nepatogią ar nesavo dydžio liemenėlę? Tikriausiai taip, todėl žinote, koks tai nemalonus ir nepatogus jausmas dėvėti kažką, kas pilnai neatitinka jūsų krūtinės. Tikriausiai, sunku yra išsirinkti patinkančią liemenėlę, dėl kainos ar dydžio neatitikimo. Šiame straipsnyje duosime patarimų, kur išsirinkti kokybiškas garsiausių firmų liemenėlės, už prieinamą kainą ir kad jos atitiktų jūsų reikiamą dydį.

Nors apatinio trikotažo mados ir tendencijos keičiasi, beveik kiekvieną sezoną, tačiau apatinio trikotažo dydžiai nesikeičia jau kelias dešimtis metų. Nesvarbu, kokio stiliaus apatinis trikotažas Jums yra labiausiai prie širdies, visada atkreipkite dėmesį į gamintoją. Būtent jis ir nulemią ar liemenėlė bus komfortiška ir kokybiška ir ar neteks po kelių dienų ieškotis naujos. Rose&Petal ir Triumph liemenėlės yra būtent tos, kurios kiekvienos moters spintoje turėtų atsidurti. Šie gamintojai siūlo, nepriekaištingo grožio ir kokybės apatinį trikotažą, kuris suteikia ne tik pasitikėjimo jausmą, tačiau svarbiausia leidžia jaustis užtikrintai ir patogiai visą dėvėjimo laiką. Nors dizaineriai ir pataria rinktis išraiškingesnes ir sodresnes spalvas, visada galite išbandyti kažką naujo. Šiais laikais nebėra stipriai vyraujančių stereotipų, kokį apatinį trikotažą moterys turėtų dėvėti, todėl nesibaimindamos galite leisti sau paeksperimentuoti. Subtilūs nėriniuoti apatiniai yra ant bangos, tad jeigu mėgstate laisvumą ir norite atrodyti ekstravagantiškai arba iššaukiančiai, braletės ir seksualios nėriniuotos liemenėlės puikiai tiks.

Svarbiausia dalis prieš perkant liemenėlę yra įsitikinti ar ji: puikiai priglunda prie jūsų krūtinės, ar kaušeliai ne per maži ir ar ne per dideli? Tuomet reikėtų pažiūrėti ar petnešėlės neveržia pečių ir ar užsegimas nugaroje nespaudžia. Jei krūtinė stabiliai laikosi liemenėlėje, vadinasi šis dydis yra jūsų. Kitaip tariant, vos pasimatavus ją suprasite ar ji skirta jums ar ne. Pojūtis tūrėtų būti toks, tarsi nieko po drabužiais nenešiotumėte, bet jaustumėtės užtikrintai.

Na, kai jau sužinojote kokios liemenėlės norite, telieka ją išsirinkti Apatinukai.lt apatinio trikotažo parduotuvėlėje. Joje rasite Triumph ir kitų žymiausių gamintojų liemenukus, seksualius apatinius, bei jų aksesuarus. Būtent šioje parduotuvėje originalios ir kokybiškos prekės yra už prieinamiausią kainą.