Kokybiškos gydymo paslaugos tapo lengvai pasiekiamos ir akmeniškiams

Akmenėje pasklidus žiniai, kad valdiškoje poliklinikoje nebedirba daugelio gyventojų labai vertinama šeimos gydytoja Vida Pužienė, jos pacientai sunerimo: kur dingo jų daktarė? Kažkas net paleido gandą, esą patyrusi gydytoja apskritai niekur nebedirba ir žmonėms buvo siūloma rinktis naują šeimos gydytoją. Tačiau nereikia tikėti gandais – daktarė Vida Pužienė yra gyva ir sveika, o visų akmeniškių ji laukia gegužės 10 dieną duris atvėrusiame naujame Akmenės sveikatos centro Akmenės padalinyje, kuris įsikūręs senajame gastronome, adresu Stoties gatvė 28.

Išgirdo akmeniškių prašymą

Kai praėjusių metų gruodžio mėnesį pačiame Naujosios Akmenės centre, adresu Respublikos g. 1A, duris atvėrė modernus Akmenės sveikatos centras, tai tapo tikra sensacija visame rajone.

Naują gydymo įstaigą pasirinkę pacientai džiaugiasi ne tik aukšto lygio medicinos paslaugomis, medicinos personalo dėmesingu ir maloniu aptarnavimu, bet ir jaukia gydymo įstaigos aplinka. Šiai žiniai sklindant iš lūpų į lūpas pacientų skaičius nuolat auga, todėl ir pačiai sveikatos įstaigai teko pagalvoti apie plėtrą.

„Akmenės sveiktos centrui išpopuliarėjus tarp naujaakmeniškių, sulaukdavome vis daugiau klausimų, kada pacientų poreikius užtikrinančias paslaugas pradėsime teikti ir Akmenėje, nes net ir nepaisydami nemažo atstumo vis daugiau šio miesto gyventojų pradėjo važinėti gydytis į Akmenės sveikatos centrą, esantį Naujojoje Akmenėje. Žmonių prašymą išgirdome, todėl gegužės 10 dieną po remonto Akmenės miesto centre, buvusio senojo gastronomo patalpose, adresu Stoties gatvė 28, pradėjo dirbti Akmenės sveikatos centro padalinys Akmenėje, todėl kokybiškos medicinos paslaugos nuo šiol bus lengvai pasiekiamos ir akmeniškiams“, – džiugia naujiena dalijasi Akmenės sveikatos centro direktorius Gytis Gavorskas.

Dirba patyrusių medikų komanda

Naujai duris atvėrusiame Akmenės sveikatos centro Akmenės padalinyje jau dirba patyrusi komanda, kurią puikiai pažįsta akmeniškiai ir į kurią pacientai gali drąsiai kreiptis ištikus nelaimei žinodami, kad visada sulauks profesionalios pagalbos.

Naujai suburtam medikų kolektyvui vadovauja akmeniškių vertinama šeimos gydytoja Vida Pužienė. Šią laiko patikrintą daktarę pažįsta turbūt didžioji dalis mūsų krašto žmonių, nes ji yra dirbusi Naujosios Akmenės ligoninėje, Kruopių ambulatorijoje, Ventos ambulatorijoje, Akmenės rajono pirminiame sveikatos priežiūros centre. Ši daktarė gydo visą šeimą – nuo kūdikio iki senjoro. Ji viena pirmųjų Lietuvoje įgijo šeimos gydytojo kvalifikaciją ir ilgus metus pati dalyvavo rengiant šeimos gydytojus kaip praktikos vadovė, todėl šios gydytojos patirtis yra tiesiog neįkainojama.

Naujajame Akmenės sveikatos centro Akmenės padalinyje dirba ir pacientų mylimos bendrosios praktikos slaugytojos – Dalia Misgirdė ir Janina Montvilienė, kurių dėmesingumas, jautrus rankų prisilietimas ir nuoširdus rūpestis, pašlijus sveikatai, žinomas daugeliui rajono gyventojų.

O visai netrukus pacientų patogumui čia duris atvers ir vaistinė, todėl ligoniams nereikės blaškytis po miestą ieškant reikiamų medikamentų.

Pacientai turi prisirašyti patys

Gydytoja V. Pužienė pacientus priima kiekvieną darbo dieną, todėl laukti eilėse tikrai nereikia. Jei pacientas norės pasikonsultuoti su gydytoja telefonu, galės skambinti tiesiai gydytojai mobiliuoju telefonu 8 603 69 615. Darbo laikas nuo 8 iki 16 valandos darbo dienomis.

Daktarė V. Pužienė primena, kad jai perėjus dirbti į Akmenės sveikatos centro Akmenės padalinį jos buvę pacientai nėra automatiškai perrašomi prie naujos gydymo įstaigos, nes tuo turi pasirūpinti patys. Pacientai, norintys ir toliau gydytis pas savo šeimos gydytoją, turi paskambinti į Akmenės sveikatos centro Akmenės padalinio registratūrą telefonu 8 655 28 923 ir atvykti į gydymo įstaigą užpildyti prašymą. Juk tik savo pacientą gerai pažįstanti šeimos gydytoja gali greičiau ir tiksliau nustatyti ligos diagnozę, skirti tinkamą gydymą, nes jai nereikės pusvalandį, o gal ir dar ilgiau, skaityti paciento ligos istoriją.

Naujasis Akmenės sveikatos centras yra ne valdiška, o privati įstaiga, todėl dažnas žmogus baiminasi net praverti privačios gydymo įstaigos duris, nes bijo, kad čia teikiamos paslaugos gali kainuoti labai brangiai… Tačiau dėl kainų baimintis nereikia, nes Akmenės sveikatos centras turi sudaręs sutartį su ligonių kasomis, todėl už paslaugas, kurias apmoka ligonių kasos, pacientams nereikės primokėti nė vieno cento.

O gydymo paslaugų spektras čia tikrai didžiulis. Prie Akmenės sveikatos centro prisirašę pacientai gali nemokamai kreiptis į bet kurį Akmenės sveikatos centro (tiek Naujoje Akmenėje, tiek Akmenėje) šeimos, vidaus ligų, vaikų ligų gydytoją, chirurgą, gydytoją ginekologę, odontologą, burnos higienistą, slaugytoją. Ir Akmenės, ir Naujosios Akmenės padaliniuose pacientams imami tyrimai, skiepijama visomis pageidaujamomis vakcinomis, statomos lašinės, leidžiami vaistai, perrišama ir atliekamos visos kitos reikiamos procedūros… Pagalvota ir apie judėjimo negalią turinčius ir sunkiai sergančius pacientus, kuriuos slaugytojos ir gydytoja aplankys jų namuose.

Psichikos sveikatos centro gydytojai-psichiatrai, vaikų ir paauglių psichiatras, medicinos psichologai, slaugytojai aptarnauja visus Akmenės rajono gyventojus.

Kviečiame apsilankyti, linkime sveikatos.

Pasiteiravimui, registracijai skambinkite Akmenės sveikatos centro Akmenės registratūros telefonu 8 655 28 923.

Akmens sveikatos centro Naujosios Akmenės registratūros telefonai: (8 425) 46 336, (8 425) 59 699.

Psichikos sveikatos centro telefonas (8 425) 59 619.

Drąsiai skambinkite ir pasirinkite savo šeimos gydytoją, nes čia visas kolektyvas dirba tam, kad pacientui būtų kuo geriau.

  Naujajame Akmenės sveikatos centro Akmenės padalinyje dirba didžiulę patirtį turinti šeimos gydytoja Vida Pužienė ir bendrosios praktikos slaugytojos – Dalia Misgirdė bei Janina Montvilienė.