Kraštietis kviečia susitikti ir pasitikti naują knygą

Ketvirtadienį Naujojoje Akmenėje, penktadienį Ventoje Povilas Venta Kuprys pristatys  savo naują poezijos knygą „Medžiameldis“.  „Norėčiau pristatyti garsiojoje Naujosios Akmenės bibliotekoje savo poeziją akis į akį, širdis į širdį, be jokių techninių priemonių. Esu iš prigimimo andragogas, tai man džiaugsmas bendrauti su kiekvienu“, –  sako autorius.

Povilo Kuprio poezijos  girdėjome praėjusioje „Lakštingalų nakties“ šventėje Papilėje, skelbėme ir „Vienybėje“.  Poeto literatūrinis vardas yra Povilas Venta Kuprys, todėl, kalbant apie jo kūrybą, jis pageidavo būti pristatytas tokiu vardu. Literatūrinis vardas yra susijęs su Ventos miestu, Ventos upe, nes iš ten poetas sakosi kilęs. Ir ne tik prisiminimais jis „surištas” su Venta.  Naujosios knygos „Medžiameldis” pirmasis skyrius beveik visas skirtas upei Ventai ir Ventai.

Prisiminimus iš Ventos  Povilas priskiria pirmiesiems keturiolikai savo gyvenimo metų.

Šiais metais išleista antroji poezijos knygelė „Medžiameldis“, į kurios sutiktuves ir kviečia autorius  Naujojoje Akmenėje viešosios bibliotekos meno ir muzikos skaitykloje  ketvirtadienį, sausio 30 d., 17.15 val.  Susitikimas Ventos miesto bibliotekoje penktadienį,  sausio 31 d., 16 val.

 

Daugiau šeštadienio, sausio 25 d., VIENYBĖJE.