Krepšininkas iš Naujosios Akmenės

Kad krepšinis – antroji Lietuvos religija, seniai žinoma tiesa. Krepšininkai – tarsi super didvyriai. Malonu, kad tokių, kurie žaidžia pajėgiausioje Lietuvos krepšinio lygoje, užauga Akmenės krašte. „Prienų Labas GAS“ komandoje puolėju rungtyniaujantis Justinas JOGMINAS (25 metai) – vienintelis toks mūsiškis.

Kas esi dabar? Ir kas tau gimtinė?

Esu geras sūnus, vyresnysis brolis, mylintis vyras bei savo svajonių siekiantis krepšininkas. Stengiuosi aplankyti Naująją Akmenę bent jau kas mėnesį ar du. Nors laiko ir trūksta, o atstumai dideli, ryšio ir šaknų neužmirštu. Didžiuojuosi iš kur esu ir kaip Naujoji Akmenė auga.

Jei reiktų trumpai nupiešti keliais žodžiais savo gyvenimą Akmenės krašte, koks piešinys būtų?

Kad ir koks pilkas mūsų cemento kraštas, bet jaunystė buvo pakankamai spalvinga. Ačiū pirmiausia iššūkiams gyvenime, kurie mane padarė  tokį, koks esu. Ačiū draugams, kurie prašė sugrįžt į treniruotes. Ačiū treneriams ir mokytojams, kurie įkalbinėjo siekti krepšinio tikslų toliau. Dar pradinėse klasėse pradėjau dalyvauti įvairiose veiklose, būreliuose. Šokiai, krepšinis, kvadratas, „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ bei kiti konkursai. Iš to pačio draugų rato sudaryta komanda dalyvaudavo visur.

Prie mano, kaip sportininko, ugdymo prisidėjo krepšinio treneris Saulius Momkauskas ir kūno kultūros mokytojas Vitalijus Sobenka. Dešimtoje klasėje nusprendžiau nebežaisti krepšinio, tačiau skatinamas aplinkinių ir ypač šių mokytojų – grįžau žaisti ir padėti tiek Sporto centro, tiek mokyklos komandoms. Daug smagių pergalių ir prisiminimų.

Ačiū nuolat tariu  tėvams, seneliams, kurie suteikė sąlygas augti, tobulėti ir siekti svajonių bei labai palaikė.

Daugiau apie Justiną Jogminą antradienio laikraštyje.