Kruopiai – saugi bendruomenė

 

Su Kruopių bendruomene susitikę rajono vadovai atsiskaitė jiems už praėjusių metų veiklą. Susitikime dalyvavo Lietuvos Respublikos Seimo narys V. Ąžuolas, Savivaldybės tarybos nariai J. Januitienė, A. Klimas, Kruopių seniūnė R. Statkuvienė.

Savivaldybės meras V. Mitrofanovas, mero pavaduotojas A. Nicius, Administracijos direktorė A. Laucienė informavo apie svarbiausius darbus ir planus. Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos Mažeikių skyriaus direktorė L. Nagienė apžvelgė socialinio draudimo situaciją.

Kruopių seniūnijos gyventojai rajono vadovams bėdojo dėl blogo kelio, vedančio į Spaigius, dėl sudegusio ir netvarkomo namo miestelio centre, skųstasi kelių būkle Šapnagių kaime, dėl vandens kokybės, dėl buitinių atliekų surinkimo, teirautasi apie galimybę pavėžėti vaikus į neformaliojo ugdymo užsiėmimus. Meras V. Mitrofanovas, UAB „Akmenės vandenys“ direktorius A. Suodis atsakė, kas bus padaryta sprendžiant šias problemas.   Policijos komisariato darbuotoja I. Meižienė perspėjo dėl telefoninių sukčių skambučių. Policijos komisariato darbuotojos I. Meižienė ir R. Vėlavičienė seniūnei R. Statkuvienei įteikė saugią kaimynystę liudijančią lentelę.

Julija SEJAVIČIENĖ

Išsamesnis rašinys (apie kelio nuo Kruopių iki Papilės perspektyvą, apie vandentvarkos projektą ir kt.) – kovo 25 d. „Vienybėje“

Autorės nuotr.