Labiausiai žinoma įstaiga

Viešai išsakydami nuomones apie valstybinių įstaigų darbą, labai dažnai minime Akmenės rajono greitosios medicinos pagalbos centro kolektyvą. Šie žmonės pirmieji pas mus atvažiuoja, kai reikia gelbėti gyvybę.

2022 metais VšĮ Akmenės rajono greitosios medicinos pagalbos centro kolektyvui nebuvo išskirtiniai, žmonės sirgo, kvietė medikus, gelbėtos gyvybės, suteikta pirmoji pagalba. Prie komandos prisijungė  naujas darbuotojas Aretas Ajus Norkus iš Telšių, o per 2022 metus praktiką atliko apie 30 praktikantų iš įvairių mokymosi įstaigų, kaip Šiaulių ir Panevėžio darbo rinkos mokymo centrų, Kauno Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro ir Šv. Ignaco Lojolos kolegijos.

VšĮ Akmenės greitosios medicinos pagalbos centras savo įgūdžiais dalinasi su kitomis Akmenės rajono įstaigomis. Birželio mėnesį skubiosios medicinos pagalvos paramedikai Liutauras ir Justinas dalijosi žiniomis kartu su Akmenės ugniagesių komanda ir padėjo atnaujinti žinias dėl pradinio gaivinimo naudojant automatinį išorinį defibriliatorių, įvairių sričių kraujavimo stabdymo, pirmosios pagalbos teikimo nudegimo atvejais panaudojant profesionalias priemones bei tobulino žinias kaip sužeistieji ištraukiami iš automobilio. Nuo profesinių įgūdžių priklauso žmonių gyvybė.

Daugiau apie rajono Greitosios medicininės pagalbos tarnybą – antradienio laikraštyje.