„Laisvės žingsniai“
Akmenės rajono sporto centras Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną paminėti Naujosios Akmenės miesto gyventojus ir svečius pakvietė žygiu „Laisvės žingsniai“
Praėjusiais metais kovo 11 – osios proga sportininkai entuziastai bėgo aplink Naująją Akmenę. Šiais metais rajono Sporto centras, tikėdamasis didesnio masiškumo, pakvietė visus norinčius prisijungti ir aplinkui miestą apeiti pėsčiomis. Planuota įveikti penkis kilometrus.
Gražų vėlyvą ketvirtadienio rytą L. Petravičiaus aikštėje šurmuliavo keli šimtai žmonių. Puikus oras, šypsenos, plazdančios lietuviškos vėliavos žymėjo šventę. Po trumpos muzikinės įžangos – rajono mero Vitalijaus Mitrofanovo pasveikinimas, kalboje nuošalėje nepaliko karas Ukrainoje. Tautinė giesmė. Po jos Sporto centro direktoriaus Manto Mačiaus kvietimas žygin.
Apie netradicinė Nepriklausomybės atkūrimo dienos paminėjimą – Ramūno ŽIMANTO rašinys trečiadienio laikraštyje.

