Lietuvos čempionato sidabras ir bronza

Akmenės rajono sporto klubo „Akmeninis kumštis“ sportininkai – Arvydas Dainys ir  Marius Mišauskas sėkmingai pasirodė lapkričio 17 – 20 dienomis Vilniuje vykusiame Lietuvos vyrų ir moterų bokso čempionate. Arvydas svorio kategorijoje iki 75 kg tapo vicečempionu, o Marius svorio kategorijoje virš 92 kg – bronzos medalio laimėtoju.

  1. Dainys pirmoje kovoje nugalėjo praėjusių metų vicečempioną A. Mironovą iš Vilniaus, pusfinalyje į nokdauną pasiuntė L. Ulį iš Panevėžio. Ir tik finale po įtemptos kovos, teisėjų sprendimu taškais, nusileido pernai metų Lietuvos jaunimo bokso čempionui A. Trofimčiuk iš Visagino.

Absoliutaus svorio kategorijoje (virš 92 kg) šiemet varžėsi 10 kovotojų. Tarp jų ir M. Mišauskas. Pirmoje kovoje varžovas iš Šiaulių buvo įveiktas po dviejų raundų. Pusfinalyje kovota su praėjusių metu vicečempionu, užpernykščiu Pasaulio kariškių sporto žaidynių prizininku kauniečiu A. Baniuliu. Nors antrame raunde po efektingos akmeniškio atakos visai nedaug trūko iki nokdauno, dvikovos pabaigoje, teisėjų sprendimu nugalėtoju paskelbtas Kauno atstovas. Beje, M. Mišauskas bronzą buvo iškovojęs 2018 metais.

Pasak „Akmeninio kumščio“ prezidento Manto Mačiaus, abu sportininkų rezultatas yra pavyzdys, ką galima pasiekti sunkiu darbu treniruotėse, režimo laikymosi. Juolab, kad Arvydas į bokso salę atėjo būdamas devintokas, o Marius dešimtokas.

Lietuvos vyrų ir moterų bokso čempionate, surengtame jau 98 kartą, dalyvavo 68 boksininkai ir 17 boksininkių. Buvo išdalinta 18 medalių komplektų.

„Akmeninio kumščio“ nuotraukoje: (iš kairės) Arvydas, Mantas, Marius

Ramūnas ŽIMANTAS