Linksmosios pavasario naujienos

UNESCO paveldas

Valio! Pagaliau atkaklus Naujosios Akmenės miesto aikštės grožio propagavimas pasiekė Jungtinių Tautų švietimo, mokslo ir kultūros organizaciją. Nuo balandžio 1 – osios ši vieta įrašyta į pasaulinio paveldo katalogą, kasmet architektūros objektui išlaikyti bus skiriama pinigų. Konkreti suma neįvardijama, nes speciali ekspertų komisija privalo įkainoti ir istoriškai įvertinti kiekvieną grindinio trinkelę, suoliukų specialiosios dangos patvarumą, fontanų vandens kokybę, iš šviestuvų sklindančios šviesos liumenų ir liuksų ryškumą, ypatingai nušviečiantį neįtikėtino architektūrinio sprendimo materialųjį įgyvendinimą.

Specialūs automobiliai

Naujosios Vyriausybės netenkina perdėtas valdininkų poreikis prabangai. Naujasis įstatymas mokys kuklumo ir taupumo, taip pat iš automobilio, kuriuo važiuos vadovaujantys darbuotojai, visuomenė netruks suprasti, kokiai įmonei jie atstovauja. Nutarta, kad UAB „Naujosios Akmenės komunalininkas“ vadovybė važinėsis šiukšliavežėmis, „Akmenės būstas“ – karučiais, „Autobusų parkas“ – be abejo,

autobusais. Logiška manyti, kad Savivaldybės pagrindinė transporto priemonė turėtų būti arkliai, mulai ir asiliukai, kad liaudis matytų ir įvertintų vadovus. Saugomose teritorijose diegiamos ekologiškos transporto priemonės – automobilius trauks dresuoti gyvuliai.

 

Žymės kurą

Naujosios Akmenės greitosios medicinos pagalbos centro automobiliai naudos žymėtą kurą – į benziną įpils naudoti netinkamo kraujo koncentrato. Jei kuras pateks į asmeninius automobilius, iš karto bus matyti – vogtas. Jis bus rausvos spalvos, tą atspalvį turės ir išmetamos dujos.

Skelbs viešąjį konkursą

Lygių galimybių kontrolieriaus teikimu Seimas ir Vyriausybė priėmė nacionalinio susitarimo dokumentą – po sutuoktinio mirties Nepriklausomybės akto signatarai, panorėję kurti naują santuoką, turės skelbti konkursą. Konkursus organizuos Viešujų pirkimų tarnyba, informaciją pirmiausiai paviešins regionuose ir taip pagyvins jų gyvenimą. Signatarai A. Brazauskas, A. Sakalas ir B. Genzelis buvo paskutiniai, kurie į namus parsivedė asmeniškai nužiūrėtas moteris.

Ieško darbo

Naujojoje Akmenėje dresuotas šunelis gali saugoti jūsų vaikelį. Kai kūdikis pravirksta, šunelis garsiai apie tai skalija. Verslo licenciją išdavė vaiko teises sauganti bendrija. Skambinkite tel. +785 645 23687, dėl atlygio susitarsime.

Visa tai – „Vienybėje“ balandžio 1-osios numeryje

Reklama: https://autorentalis.lt