MEDICINOS DARBUOTOJŲ DIENAI

Gerbiami medicinos darbuotojai,

sveikinu profesinės dienos proga. Jūsų darbas – reikalaujantis daug ištvermės, žinių ir kantrybės. Tegul jūsų profesionalumas būna visų vertinamas ir branginamas, o darbo sunkumus atsveria laimingų pacientų šypsenos.

Telydi Jus Hipokrato priesaika kasdienybėje!

Savivaldybės meras Vitalijus Mitrofanovas

 

Su profesine diena!

Balandžio 27-oji – Medicinos darbuotojų diena.

Jums – žmonių meilė ir pagarba. Jūs daugeliui – viltis ir tikėjimas. Būkite laimingi, dovanodami šviesą tamsiausią žmogui valandą.

Nuoširdžiai sveikiname su profesine diena.

„Vienybės“ redakcija

 

Kviečiame į renginį

Balandžio 27-ąją šalies medicinos darbuotojai mini savo profesinę šventę – Medicinos darbuotojų dieną! Akmenės rajono savivaldybė kviečia į medicinos darbuotojų dienos paminėjimą, kuris įvyks 2017 m. balandžio 27 d., 16 val. Akmenės rajono savivaldybės kultūros centre.

 

Nepamirštamas jautrumas

Balandžio 27-ąją mūsų šalyje minima Medicinos darbuotojų diena. Tai proga, kai galime   nusilenkti ir padėkoti tiems žmonėms, kurie rūpinasi mūsų sveikata. Dėl ligos negaliu iš namų išeiti ir gėlėmis apdovanoti manimi besirūpinančiais medicinos darbuotojais. Tad nors mintimis skinu gražiausius žiedus ir jais noriu padėkoti Ventos ambulatorijos vyr. gydytojai Genovaitei Vaitkevičienei. Daug gyvenimo dešimtmečių ji atidavė mums, rūpestingumu apgaubdama kiekvieną pacientą. Ilgų Jums darbo metų, miela gydytoja. Taip pat iš širdies dėkoju gydytojai Gintai Pupelytei, Ventos socialinės globos namų medicinos slaugytojai Zitai Brazlauskienei bei mano nuostabiajai medicinos slaugytojai Rimai Tukienei. Rimutė turi auksinę širdį, švelnias rankas, ji apdovanota švelnumu ir gebėjimu atjausti, suprasti, paguosti seną, vienišą, ligotą žmogų. Labai nedaugelį Dievas apdovanojo tokiomis žmoniškumo savybėmis, kokias turi Rima. Išskirčiau dar ir jos nepamirštamą jautrumą. Ačiū seselei Rimutei.

Esu dėkinga visiem Ventos ambulatorijos medicinos darbuotojams. Visus sveikinu su profesine diena, linkiu stiprybės, jūsų sunkaus ir atsakingo darbo prasmės pajautimo. Šviesaus pavasario Jums, gerbiamieji.

Pagarbiai – Ventos miesto gyventoja Elena Čepulienė