Mielieji kraštiečiai,

tariu Jums nuoširdų ačiū! Ačiū už pačius svarbiausius šiuo metu dalykus: bendrystę, solidarumą,  kad dauguma pasiskiepijote nuo Covid-19 ligos ir taip apsisaugojote patys, apsaugojote savo artimuosius ir mus visus! Padarėte tai, ką galėjote padaryti geriausio ir parodėte visai šaliai, kad esate atsakingi, modernūs, mokslo pažanga ir sveiku protu tikintys žmonės, nesiklausantys netikrų pranašų ir nepagrįstų jų teorijų.

Tai sakau ne be pagrindo. 73 procentai akmeniškių jau yra pasiskiepiję bent vienu skiepu. O pasiskiepiję ir persirgę Covid-19 liga sudaro net 76,2 procento. Mes esame pirmaujanti  Lietuvoje savivaldybė ir rodome pavyzdį visai šaliai. Didžiuojuosi Akmenės krašto žmonėmis! Mūsų medikai, socialiniai darbuotojai pasiskiepiję ir nekelia grėsmės savo paslaugų gavėjams – užkrėsti juos infekcija. Didžiausia pagarba ir padėka jiems už tai!  Jie ir kiti pasiskiepiję įvairių įmonių, įstaigų darbuotojai, verslininkai, senjorai yra atsakingi žmonės.

Nesmerkiu ir tų, kurie nesiskiepija. Kai kas negali to padaryti dėl sveikatos problemų, kai kas turi kitokias sveikos gyvensenos nuostatas. Esame laisvi rinktis. Tačiau būti laisvu nereiškia būti neatsakingu…

Šiuo metu Akmenės rajono savivaldybė yra patekusi į vadinamąją raudonąją zoną pagal užsikrėtusius koronavirusu. Tačiau noriu pabrėžti, jog dauguma susirgusių žmonių – ne rajone fiziškai gyvenantys asmenys, o tik čia deklaravę gyvenamąją vietą. Todėl labai apsidžiaugiau, kad antradienį prie Nacionalinio kraujo centro vakcinacijos palapinės, kuri stovėjo Naujosios Akmenės centrinėje aikštėje, nutįso eilutė – pasiskiepyti panoro dar 175 žmonės.

Taigi linkiu mums visiems geros sveikatos, stipraus imuniteto, gražių besibaigiančios vasaros įspūdžių ir žvalaus pasirengimo naujiems rudens darbams. O prieš juos dar iš širdies pasilinksminkime šio savaitgalio Naujosios Akmenės miesto šventės renginiuose, paganykime akis į Žolinės grožybes, padainuokime ir pašokime puikiuose koncertuose.

Savivaldybės meras Vitalijus Mitrofanovas