Mielosios Akmenės krašto Mamos,

jeigu esi jauna mamytė, Tavęs nepaleidžia mintys dėl savęs ir savo atžalų: kad tik jie nesusirgtų ir pati nesusirgtum, kad jie nesusižalotų. Savimi rūpiniesi ne iš savimeilės, o todėl, kad tada nebūtų, kas geriausiai pasirūpintų mažyliais. Sieki, kad jie sparčiai lavintųsi, gerai mokytųsi, nes jautiesi atsakinga ne tik už jų dabartį, bet ir už ateitį.

Jeigu esate žilagalvė mama, liūdite, jaučiatės vieniša, nes vaikai dėl koronaviruso jau daug savaičių atskirti nuo Jūsų ir pasiekiami tik telefono ar kompiuterio ekrane. Jaudinatės dėl jų ir nerimaujate dėl susidariusių sunkumų.

Brangiosios, nuoširdžiai sveikindamas su Motinos diena linkiu kantrybės ir stiprybės Jums visoms – karantinas, tikėkimės, greitai baigsis ir mes vėl galėsime apkabinti vieni kitus! O kai atsitrauks viruso didžiausias pavojus, linkiu Jums vėl kvėpuoti pilna krūtine, vėl džiaugtis visa širdimi,  vėl žengti per kasdienybę  tvirtu žingsniu! Tesugrįžta jaukumas į Jūsų namus, šiluma į kuo dažnesnius susitikimus su artimaisiais, šypsena į veidą!

Savivaldybės meras Vitalijus Mitrofanovas