Muziejų nakties pamokos

Akmenės krašto muziejus gegužės 18 – osios vakare visus norinčius kvietė į „Muziejų naktį“, kurioje žadėjo susitikimą su akmeniške tautodailininke Simona BIJANSKIENE – moterimi, apkeliavusią bemaž pusšimtį šalių, praktikuojančią jogą ir visuomenei geriausiai pažįstamą iš karpinių meistrę.

Daugiau nei dvi dešimtys žmonių šiltą šeštadienio vakarą pasinaudojo proga nemokai aplankyti Akmenės krašto muziejų, kuriame veikia nuolatinė drugių ekspozicija bei galima stebėti juos išlendančius iš kokono specialioje patalpoje. Šiuo metu ten taip pat eksponuojami dailininko Vidmanto Gervinsko paveikslai. Tačiau šeštadienio vakaro ašis buvo Simona Bijanskienė – vietinė keliautoja ir tautodailininkė.

Jos vakaro laikas buvo suraikytas į tris dalis, o daugiausia jo teko kelionėms. Simona pasakojo apie tai, kaip galima taupyti, rengiantis kelionėms. Tą daryti galima nesunkiai savo laiko sąskaita – įsigyjant bilietus ne paskutinę minutę, o prieš gerą laiko gabalą, kada jie pigesni, nusimatant tikslius maršrutus, užsisakant nakvynės vietas. Pasak jos, kuo smulkmeniškiau pavyksta sudėlioti kelionę, tuo ji bus ir pigesnė, ir mažiau streso sukurs.

Apie muziejų naktį muziejuje – antradienio „Vienybėje“.