Naujausios žinios. Meras kviečiamas į rinktinę (balandžio 1 d. pokštas)

 

Praėjusią savaitę, tik grįžęs iš komandiruotės Strasbūre (Prancūzija), kurioje dalyvavo Europos Tarybos vietos ir regionų valdžių institucijų kongreso 44-ojoje sesijoje, Akmenės rajono meras Vitalijus Mitrofanovas sulaukė kvietimo į Lietuvos savivaldų institucijų darbuotojų futbolo rinktinę.

Ji formuojama iš savivaldos merų ir vicemerų. Norint būti pakviestam į ją nepakanka tik mėgti žaisti futbolą – ES valstybėse rinktinės formuojamos tik iš futbolininkų mėgėjų. Vienas esminių kriterijų būti išrinktu ar paskirtu į tas pačias pareigas bent du kartus iš eilės. Rinktinėje turėtų būti 20 žaidėjų iš visų Lietuvos rajonų savivaldybių.

Pasak organizatorių, tikimasi, jog mūsų meras ne tik žais saugo pozicijoje, bet ir taps kapitonu bei rinktinės vadovu – tokiu būdu ketinama pasinaudojama jo patirtimi futbolo komandų valdyme.

Manoma, jog naujos rinktinės pirmosios treniruotės  prasidės po priesaikų priėmimo dorai dirbti taryboje, o tikslas- Europos čempionatas Savivaldų institucijų darbuotojų 2024 metų gegužės mėnesį.

„Vienybės“ informacija

Nuotrauka iš archyvo