Netampykite liūto už ūsų

Kaip valdžia apsipyksta su liaudimi, visai neseniai pademonstravo rajono prekės ženklo pirkimo istorija. Sandorio suma, prisimenant, kiek ir kam išleidžiama pinigų, visai nedidelė, sukasi apie 9 tūkstančius eurų. Bet dažniausiai smulkmenos ir pakiša koją.

Ko gero, apie prekės ženklą, turintį rajoną padaryti atpažįstamu tik užmetus akį į reklamą, ne ką buvome girdėję, bet užvirus diskusijoms išgirdome, domėjomės ir jau turime nuomonę.

Sausio 9 dieną Savivaldybės didžiojoje salėje susirinko tie, kam svarbu viešai išsakyti nuomonę ir domėtis krašto įvykiais. Deja, diskusijos „akis į akį“ dalyvių buvo labai nedaug. Akmenės seniūnijos seniūnaitė, rajono meno tarybos narė  M. Skabeikienė nustebinta, kodėl tokia taryba išrenkama, tačiau jos narių nė nepaklausiama nuomonės. „Šis blogas pavyzdys, kai neklausiama žmonių nuomonės, yra pavyzdys, kaip atbaidyti visuomenę nuo dalyvavimo krašto įvykiuose. Nejau mes reikalingi tik rinkimuose? Kokia prasmė domėtis, siūlyti, jei vadovams neįdomu?“ – sakė M. Skabeikienė. Ji priminė išsiuntusi Savivaldybei raštą dėl prekės ženklo neatitikimo lūkesčiams.

Daugiau Roma Jonikienė šeštadienio sausio 12 d. “Vienybėje”.