Parduotuvės nebebus

Nauji metai – nauji batai. Nors prieš perkant naujus batus reikėtų išmesti  senuosius. Deja, kas tinka buityje, ne visada patogu  kasdienybėje – atsisakyti patogaus įpročio yra sudėtinga ir neretai veikia erzinančiai.

Po Naujųjų metų švenčių Ventoje neliks MAXIMA tinklo parduotuvės, o jau kiek anksčiau duris uždarė kitam kaimyninio rajono parduotuvių tinklui priklausanti parduotuvė. Ekonomikos plėtra, kurios iliustracija yra atsidarančios parduotuvės, tampa savotišku rodikliu prie pagrindinio kelio Mažeikiai – Šiauliai esančiam miestui, ir galima galvoti – plėtra per menka, kad veiktų prekybos centras.

„Vienybė“ pasidomėjo būsimo uždarymo priežastimis. Pasak Indrės Trakimaitės – Šeškuvienės, prekybos tinklo „Maxima“ Komunikacijos ir korporatyvinių reikalų departamento vadovės, jų tinklas veikia jau daugiau nei 30 metų – per tą laiką vyko nuolatinė kaita, keičiamasi ir dabar. „Ieškome kaip pasiūlyti savo klientams tinkamą asortimentą už geras kainas ir tuo pačiu – veikti efektyviai.  Todėl vienos parduotuvės duris užveria, kitos – atveria. Kitų metų sausio mėnesį duris užvers „Maxima“ parduotuvė esanti Ventoje, Žemaičių g. Jau porą metų vykdome mūsų parduotuvių vienodinimo projektą, efektyvinam ir optimizuojam savo veiklą. Ventoje esanti „Maxima“ neatitinka vieno X „Maximos“ standartų – tokio dydžio parduotuvių nusprendėme atsisakyti. Apgailestaujame dėl nepatogumų ir dėkojame savo pirkėjams už lojalumą bei kviečiame juos apsilankyti kitose mūsų tinklo parduotuvėse. Akmenės rajone ir Naujojoje Akmenėje plėtrai galimybę matome ir ją mielai svarstysime“, – sakė specialistė.

Ramūnas ŽIMANTAS