Paulius visada verslo ratuose

Ir žinomas ir nežinomas – taip galima būtų apibūdinti Paulių LALĄ, verslą sukūrusį Naujojoje Akmenėje. Kam reikia – tas žino, kam nereikia – gatvėje nepasisveikins. Nuoširdžiai besišypsantis vaikinas yra vienas tų, kurie duoną pelno patys, nelaukdami socialinių paramų.

Paulius prieš aštuonerius metus ėmėsi verslo. Nors teikiančių padangų priežiūros paslaugas Akmenės rajone jau buvo ne vienas, vaikinas lėtai, neskubėdamas, be didelio triukšmo, įsiliejo į tą rinką. Kiekvienas čia turi savo klientus. Atkeliauja ir naujų, tačiau didžioji dalis klientų – lojalūs.

Darbas fizinis. Pajuokauju, kad po darbo dienos, kuomet šokiai su padangomis, ratlankiais, kompresoriaus žarnomis tęsiasi aštuonias valandas, nebereikia kitur jaunatviškos energijos išlieti. „Taip“,-  sutinka Paulius, bet pomėgio bėgioti tai nepakeitė. Suvokdamas fizinio krūvio naudą, jis sako, kartais net keičiąs darbo eigą, kad tolygiai apkrautų kuo daugiau raumenų. Darbas tampa savotiška sporto sale. Tačiau jokiu būdu per tuos aštuonerius metus darbas netapo kančia ar prievarta. Gal todėl, kad visuomet dirbama su šypsena, su noru išmokt, su noru tobulėti. „Ne,  kitos verslo sferos netraukia…

Visas rašinys birželio 14 d. numeryje

Ramūnas ŽIMANTAS