Pavasaris eilėraščiais  mus pasivijo rugpjūtyje

Tai apie tarptautinio festivalio “Poezijos pavasris 2020″ renginius, ne taip triukšmingai, kaip būdavo, nuskambėjusius per šalį. Tradiciškai “Poezijos pavasaris“ stabtelėjo ir mūsų krašte, padovanojęs naujas pažintis  su jaunais, įvairiapusiais talentais apdovanotais kūrėjais, ir susitikimus su mūsų krašto poetais. Įkaitusio penktadienio popietę vėsioje  Viešosios bibliotekos salėje susibūrė ištikimiausi poezijos gerbėjai.

„Žydintys poezijos pavasario posmai“ – taip pavadintas renginys iš pavasario atsikėlė į rugpjūtį. Tokiu pat pavadinimu parengta bibliotekoje  spaudinių paroda. Apie mūsų krašto literatus, jų kūrybą ir apie svečius. Svečiai, palydėti direktorės Z. Sinkevičienės,  susidomėję apžiūrėjo biblioteką.

Pažintimis ir literatūrinė dalis prasidėjo. Taip pat ir muzika.  Dainavo bardas Vygantas Kazlauskas – daktaras anesteziologas. Dainius Sobeckis – poetas, eseistas, humanitarinių mokslų daktaras, mokytojas, buvęs kolega … Poetas ir prozininkas, šiuolaikinių medijų filosofas,  tarpdisciplininių menų kūrėjas, kultūros vadybininkas Julius Žėkas …

Juozo Šalkausko balsas daugeliui pažįstamas iš radijo,  televizijos, renginių…

“Poezijos pavasaris” dar stabtelėjo ir Akmenės kultūros namuose, kur renginį surengė Akmenės miesto Onos Šimaitės biblioteka.

Daugiau Lilija Smalakienė trečiadienio, rugpjūčio 12 d. VIENYBĖJE.