Prabangių automobilių pardavėjas

Dažnas vairuotojas, pamatęs automobilį, pasipuošusį keliuose retai sutinkamu „Maserati“, „Bentley“ ar „Lamborghini“ ženklu pavydžiai  nuryja seilę – prabangūs automobiliai įkandami  ne kiekvienam pasiturinčiam žmogui. Tačiau yra kraštiečių, kuriems šie ženklai – tik prekė kasdieniniame darbe. Vienas tokių – Karolis NEIMANTAS.

Pradžioje atskleisk, kas  esi

Šiuo metu esu „Maserati“ prekes ženklo vadovas Baltijos šalyse. Taip pat „Bentley“ automobilių pardavimų atstovas ir „Lamborghini“ automobilių konsultantas Lietuvoje. Su šeima vystome keletą veiklų – turime kavinių, vaikų ir jaunų mamų užimtumo centrą Klaipėdoje. Dabartinė veikla būtent ir būtų tokia – daugiausiai laiko ir dėmesio yra skiriama „Maserati“ prekės ženklo plėtrai ir vystymui.

Jei reiktų keliais žodžiais nupiešti gyvenimą Akmenės krašte, koks piešinys būtų?

Akmenės kraštą ilgą laiką prisimindavau su didele nostalgija. Naujojoje Akmenėje užaugau, čia mano šeima. Geriausios dienos su draugais, krepšinio komanda. Miestelis suteikė puikų išsilavinimą, turėjau bene geriausius mokytojus. Mokyklą atsimenu su geru jausmu. Greitas, dinamiškas ir patogus gyvenimas buvo Naujojoje Akmenėje.

Juk meni mokytojus, kurie  padėjo pamatus tolimesniam gyvenimui, tikslų siekimui?

Geriausiai sekėsi istorija, mokė Alina Vaitkevičienė. Deja, šių žinių man moksluose ir profesinėje veikloje neprireikė. Rima Vaičiulienė mokė  lietuvių kalbos. Sekėsi prasčiausiai, bet mokytoja puiki, iki  šiol turime vienas kitą facebook,o drauguose.

Sigita Vainauskienė – matematika. Viena geriausiu savo srities specialisčių, kokių sutikau. Sakyčiau, buvau ženkliai aukščiau vidurkio matematikoje. Be to, turėjau pačius geriausius pagrindus bakalauro studijose, įgytos žinios labai padėjo matematikos ir ekonomikos paskaitose. Labai gerai atsimenu pirmą kursą, kai džiaugiausi, kaip esu pasiruošęs ir kad turiu labai stiprų pagrindą.

Judita Bernotaitė – padėjo pagrindus, kurie reikalingi profesijoje. Anglų kalbos žinių  su mokytoja siekti pradėjau nuo antros klases ir tęsiau iki baigiau gimnaziją. Nuo penktos klasės buvo  ji mano  auklėtoja. Tiek aš, tiek mano šeima esame labai jai dėkingi už įdėtą triūsą, darbą. Nepasakyčiau, kad esu gabus kalboms, bet anglų kalba mane lydi nuo antros klases iki šių dienų. Naudoju ją kasdien profesinėje veikloje ir tobulinu sugebėjimus praktikoje.

Ką studijavai, ir kaip klostėsi karjera?

Baigiau Vilniaus kolegiją – tarptautinis verslas anglų kalba – neuniversitetinis verslo bakalauras VU TVM (tuometinis) – verslo vadyba. Išlyginamosios studijos. VGTU – organizacijų vadyba – verslo magistras.

Kaip nuo mažens apibudindavau automobilius „aš tarnauju automobiliui, o ne jis man“, tuomet dar šveplavau…

Visas rašinys balandžio 29 d. numeryje

Ramūnas ŽIMANTAS

Karolio Neimanto socialinių tinklų nuotraukos