Prezidentas apdovanojo mamas

Trečiadienį Naujojoje Akmenėje gyvenančią Ritą Venckuvienę aplankė Lietuvos prezidentūros atstovas su ypatinga misija – atvežė Prezidento Gitano Nausėdos sveikinimą ir medalį  „Už nuopelnus Lietuvai“.

Įprastai Motinos dienos išvakarėse  daugiavaikes motinas pagerbdavo prezidentūroje. Šiemet penkis  ir daugiau vaikų išauginusias motinas  apdovanojimai surado namuose. Prezidentūros atstovas padovanojo ir gėlių puokštę.

Prezidento Gitano Nausėdos pasirašytame sveikinime rašoma:

„Gerbiamoji Rita Venckuviene,

nuoširdžiai sveikinu jus Motinos dienos proga.

Šią dieną Jumis, sukūrusia gerą ir gausią šeimą didžiuojasi valstybė. Iš jūsų širdies šilumos ir begalinės meilės išaugę, ir iš jūsų rankomis sukurtų namų svarbiausias gyvenimo vertybes išsinešę vaikai – prasmingiausias nuopelnas Lietuvai, vertas pačių gražiausių pagarbos ir dėkingumo žodžių. Ačiū Jums už išmintį, rūpestį, pasiaukojimą, kuriuos atidavėte savo vaikams , o su jais – Lietuvos ateičiai. Linkiu jums daug sveikatos, stiprybės ir laimės brangių žmonių apsuptyje.“

Ritą Venckuvienę, buvusią ilgametę akušerę, dirbusią Naujojoje Akmenėje, pažįsta ir prisimena daug žmonių. Jos vyras jau a. a. Petras Venckus žinomas kultūros darbuotojas.

Publikacija šeštadienio, gegužės 2 d., Vienybėje.