Prieškambaris ir jo baldai

Sakoma, kad pirmasis įspūdis – labai svarbus. Net yra paskaičiuota, kad jis susiformuoja per pirmąsias 3 – 5 s. O mūsų tautiečiai vis dar pro pirštus žiūri į prieškambario dizainą ir baldus. Ir taip elgdamiesi – stipriai klysta. Juk tai yra pirmasis kambarys, į kurį įžengiame ir patys, ir mūsų svečiai, tad būtent jis kuria pirmąjį įspūdį apie namus. Be to, tai yra vieta, kurioje apsirengiame ir nusirengiame, kurioje visada kaupiasi daug rūbų, avalynes, kepurių ir kitų įvairių daiktų. Turėtų būti gerai apgalvota, kaip juos ne tik patogiai, bet ir tvarkingai sutalpinti. Tad galima daryti išvadą, kad norint suplanuoti gražią ir tvarkingą prieškambario erdvę, prieškambario spintos – svarbus ir atsakingas sprendimas.  

Kaip pasirinkti idealų variantą?

 

Visi savo namams ieškome idealių sprendimų, nes norime jaukių ir harmoningų namų. Tad kaip gi išsirinkti prieškambario spintą? Ar geriau, kad ji būtų neutrali, ar išskirtinė. Ar su stumdomomis ar su varstomomis durimis? Ar reikia atvirų lentynų, veidrodžių ir apšvietimo? Klausimų išties daug. Bet į visus juos atsakyti galite tik patys –  po to, kai smulkmeniškai įvertinsite savo asmeninius poreikius. 

Tarp pirmaujančių prieškambario spintų vis dar išlieka spintos su stumdomomis durimis, kuriose neretai  būna iš karto ir su veidrodžiu.  Jos yra ypač patogios ir taupančios vietą skirtą judėjimui.  Tokias spintas ekspertai rekomenduoja mažoms erdvėms. Idant erdvę  optiškai dar padidintumėt, pasižvalgykite į spintas su dideliais veidrodžiais.

Jei svarbu sutilpti į kuklesnį biudžetą, galite rinktis spintą su atviromis lentynomis, nes pastarosios yra pigesnės. Tik nepamirškite, kad su tokia spinta į namus kartu atsikrausto ir rūpestis – kaip palaikyti joje tvarką ir išvengti chaoso. Sprendimas yra: daiktus galima sudėti į stilingas, patartina, vienodas  dėžutes. Jos ne tik atrodys tvarkingai, bet ir suteiks  išskirtinį charakterį jūsų prieškambariui.