Puiki naujiena visiems vaikus auginantiems tėveliams!

 

Pačiame Naujosios Akmenės centre įsikūręs Akmenės sveikatos centras turi gerų naujienų visiems vaikus auginantiems tėveliams – jau nuo kitos savaitės čia pradeda dirbti didžiulę darbo patirtį sukaupęs gydytojas-pediatras Petras Rozgys. Šio patyrusio gydytojo pristatinėti nereikia, nes jį kaip puikų savo srities profesionalą, dėmesingą ir savo darbui atsidavusį daktarą puikiai pažįsta jau kelios akmeniškių ir aplinkinių rajonų gyventojų kartos.

Sutiko dirbti dėl vaikų

Paprašytas papasakoti, kodėl apsisprendė pradėti dirbti Akmenės sveikatos centre, pediatras Petras Rozgys neslėpė, kad šią gydymo įstaigą pasirinko ne dėl pinigų ar siūlomo atlyginimo.

„Mane ilgai įkalbinėjo, vis prašė ateiti dirbti, kol aš neatlaikiau ir suminkštėjau. Į šį darbą nesiveržiau, bet manęs paprašė, tai kaip galėjau nesutikti? Sutikau dirbti ne dėl pinigų, nes nenoriu  uždarbiauti, todėl ir dėl atlyginimo net nesiderėjome. Kitaip tiesiog negalėjau, nes tai mūsų rajonas ir mūsų vaikai, kuriems trūksta pediatro pagalbos“, – kuklinosi patyręs gydytojas.

„Aš dirbu tą patį darbą, kurį dirba ir kiti gydytojai. Darbas sunkus, bet man jis patinka, nes galiu padėti savo pacientams. Dar mokydamasis vidurinės mokyklos 7-oje klasėje pasakiau, kad būsiu gydytojas, o studijuodamas mediciną pirmame kurse apsisprendžiau tapti pediatru ir gydyti vaikus. Dėl šio sprendimo niekada nesigailėjau: pediatru dirbu jau 43-ejus metus, per kuriuos teko gydyti daugybę vaikų. Pirmieji mano pacientai jau turi anūkų, kuriuos irgi atveda gydytis pas mane, tad galiu sakyti, kad Akmenės rajone gydau jau trečią savo pacientų kartą. Visame rajone liko daug pažįstamų, kurie ir po daugelio metų paskambina, kreipiasi į mane vardu, klausia patarimo ar tiesiog kalbamės kaip geri draugai”, – pasakoja gydytojas Petras Rozgys.

 

Pagalbą suteiks ir ligoninėje

Iki šiol gydytojas vaikus gydė Naujosios Akmenės ligoninės Vaikų ligų skyriuje, čia jis įprastomis valandomis dirbs ir toliau.

„Ligoninės vadovui buvau davęs pažadą, kad dirbsiu iki kitų metų rugpjūčio mėnesio, nes rajone labai trūksta gydytojų-pediatrų. Nors ligoninės vyriausiasis gydytojas išeina iš darbo, bet mano pažadas liko galioti, todėl ir toliau dirbsiu ligoninės stacionare“, – sako daktaras Petras Rozgys.

Ir tai tik dar geriau visiems esamiems ir būsimiems jo pacientams, nes dėl ūmaus sveikatos sutrikimo vaiką atvežus gydyti į ligoninę, čia juo rūpinsis tas pats jo šeimos gydytojas-pediatras, kuris žino visą ligos istoriją ir greičiau galės priimti reikiamus sprendimus.

 

Darbo valandų neskaičiuoja

„Yra daktarų, kurie žiūri ne į darbo valandas, bet stengiasi padėti savo pacientams. Pagalba žmonėms šiuo metu vis sunkiau prieinama, todėl stengiuosi būti pasiekiamas savo pacientams bet kuriuo metu. Ir kolegoms iš Akmenės sveikatos centro specialistams pasakiau, kad duotų mano telefono numerį visiems mano pacientams – tegul skambina bet kada, padėsiu kuo tik galiu“, – nuoširdžiai kalba gydytojas.

Esant sunkesniems pacientų susirgimams ar neaiškiems atvejams ir pats daktaras susiskambina su savo kolegomis iš didžiųjų šalies miestų ir tariasi dėl veiksmingiausių gydymo būdų.

„Turiu gerus asmeninius kontaktus su Šiaulių ligoninės ir Santariškių ligoninės pediatrais. Jeigu yra skubus atvejis, susiskambinam, tariamės ir paprašau, kad mano pacientą priimtų po darbo papildomai konsultacijai. Ir visada greitai priima, nes neretai tai būna tėvų užleisti vaikai, kuriais niekas kitas nepasirūpins“, – sako gydytojas.

 

Akmeniškiai kviečiami registruotis

Akmeniškiai puikiai žino, kad gydytojas Petras Rozgys ne tik nuodugniai apžiūrės pacientą ir skirs reikiamą gydymą, bet ir dėmesingai išklausys, juk dažna mama, susirgus vaikeliui, pati puola į paniką, nežino, ko griebtis. Gydytojas visada sugeba pateikti informaciją paprastam žmogui suprantama kalba, paaiškinti situaciją ir nuraminti, o tai ne mažiau svarbu norint pasiekti gerų gydymo rezultatų.

Gydytojas-pediatras Petras Rozgys pacientų laukia Akmenės sveikatos centre, įsikūrusiame pačiame Naujosios Akmenės centre, adresu Respublikos g. 1A. Registruotis ir pasirinkti šį gydytoją savo vaiko šeimos gydytoju jau galima telefonu (8 425) 59 619.

Registruotis į Akmenės sveikatos centrą kviečiami ir suaugusieji. Drąsiai skambinkite ir pasirinkite savo šeimos gydytoją, nes čia visas kolektyvas dirba tam, kad pacientui būtų kuo geriau. Nors Akmenės sveikatos centras yra ne valdiška, bet privati poliklinika, tačiau gydymo paslaugos, kurias apmoka ligonių kasa, pacientams nieko nekainuoja.

Užsakyta publikacija šeštadienio, kovo 20 d. VIENYBĖJE