Ruduo išvažiuoja tolyn

Susiėjome Alkiškių kaimo kultūros namuose į laike trumpą, bet nuoširdumu puikų susitikimą. Ir dovanų gavome su kaupu: Alvydo Vaičiakausko koncertą, seniai jau klausiausi bardo dainų, kuriose muzika ir žodžiai neatsiejami. Didžioji dovana, kurios ir glėbiu neapimsi – Alkiškiuose gyvenančios tautodailininkės Dalios KUNDROTIENĖS sukurtų grožybių paroda. Ir dar – šiltas ir jaukus bendravimas su atėjusiaisiais į šviesius, erdvius kultūros namus.

Lapkričio 24 – ąją Alkiškių kultūros namai duris atvėrė saviškės Dalios  Kundrotienės kūrybai. Stalus apklojo jos megztos staltiesės, skraistės, šaliai  ir …ornamentuotos kumštinės pirštinės.  Išskirtinės, spalvingos. Pirštinių buvo „kalnai“ – poromis vienos šalia kitų sudėtos į saulutę. Dalia atnešė augaliniais dažais dažytų vilnonių siūlų. Ir tai dar ne viskas. Eksponuojami Dalios rankomis siuvinėti paveikslai – jie čia atkeliavo iš namų. Tautodailininkė sako, kad kuris laikas paveikslų nesiuvi nėja, vieną, reikalaujantį kruopštaus darbo, yra pradėjusi, bet iki paskutinio dygsnio dar toli.

Pasidžiaugti ypatingais saviškiais sumanė klubo „Žėrutis“ vadovė Irena Levinienė ir kultūros namų vadovė Eugenija Narkuvienė, pritarė klubo aktyvistai, žmonės iš bendruomenės – ir susiėjimas pavyko. E. Narkuvienė papasakojo apie Dalios Kundrotienės kūrybą…

Apie Dalios kūrybą Roma JONIKIENĖ savaitgalio numeryje