Savivaldybės savaitė

**Savivaldybės mero Vitalijaus Mitrofanovo potvarkiu sudaryta aplinkos apžiūros komisija, kuriai vadovauja mero pavaduotojas Apolinaras Nicius. Komisija apžiūrėjo Papilės ir Ventos, Kruopių ir Naujosios Akmenės seniūnijų individualias sodybų, visuomeninės paskirties objektų, daugiabučių gyvenamųjų namų aplinką.

*Šį savaitgalį Savivaldybės meras Vitalijus Mitrofanovas dalyvavo Europos Tarybos parlamentinės asamblėjos renginyje Strasbūre. Mūsų savivaldybės vadovui Strasbūre įteiktas Europos Tarybos parlamentinės asamblėjos prizas – Europos diplomas. Kartu su meru renginyje Strasbūre dalyvavo ir patarėjas Tomas Martinaitis.

* Į jubiliejinę Dainų šventę pirmieji išvyksta B. Viktoravičiūtės, S. Gadžij ir N. Milaševičienės vadovaujami šokėjai, A. Švažo ir A. Gulbino vadovaujamos Kultūros centro ir Naujosios Akmenės muzikos mokyklos kapelos, D. Savickienės vadovaujamas choras „Ventava“ ir Papilės moterų ansamblis. Meno kolektyvų koordinatorė Janina Rekašienė džiaugiasi, kad Savivaldybė rado galimybių atnaujinti dalyvių tautinius kostiumus.

* Savivaldybėje įvyko renginys „Gerovės valdymas: lygi visuomenė – laiminga visuomenė?“ Jame Lygių galimybių kontrolieriaus tarnybos ir Lietuvos savivaldybių asociacijos atstovai diskutavo, kaip siekti moterų ir vyrų padėties skirtumų mažinimo. Savivaldybės meras Vitalijus Mitrofanovas papasakojo svečiams apie Akmenės krašto išskirtinumą, rajono bendruomenės laimėjimus.