Sėkmė abiturientų pusėje

Po liepos 10 – osios į mokyklas pradėjo skrieti žinios apie egzaminų rezultatus. Išlaikytas geografijos egzaminas. Rajone jį laikė 30 abiturientų, o Lietuvoje 2842. Egzamine 100 balų neuždirbo nė vienas moksleivis. Egzamino neišlaikė vienas Jaunimo ir suaugusiųjų švietimo centro moksleivis.

Vokiečių kalbos egzaminą rajone laikė vienintelė abiturientė iš Jaunimo ir suaugusiųjų švietimo centro. Rezultatas puikus – mergina uždirbo 96 balus. Per visą Lietuvą vokiečių kalbos egzaminą laikė tik 44 moksleiviai.

Biologijos egzaminas, jei lygintume jį su kitais dviem, pasirinktas 5582 šalies moksleivių. Akmenės rajone jį pasirinko 44 abiturientai. Neišlaikė 5 Jaunimo ir suaugusiųjų švietimo centro moksleiviai, visų kitų gimnazijų abiturientai egzaminą išlaikė. Papilės Simono Daukanto gimnazijoje egzaminą pasirinko 7 abiturientai. Ugnė Statkutė užsidirbo 100 balų. Pirmasis šimtukas šių metų egzaminų sesijoje! Apie Ugnę „Vienybė“ rašė vasario mėnesį, kai mokymosi procesas buvo pats intensyviausias, nes abiturientai nuotoliniu būdu rengėsi egzaminams. Biologiją ir lietuvių kalbą įvardijusi kaip mėgstamas pamokas, Ugnė principams nenusižengė. Ji lietuvių kalbos ir literatūros egzamine užsidirbo dar vieną šimtuką.

Daugiau trečiadienio, liepos 21 d. VIENYBĖJE.