Seniūnijų žaidynių prizininkai

Lietuvos seniūnijų sporto žaidynėse dalyvavo ir pajėgiausi Akmenės rajono seniūnijų sportininkai. Keturios rajono komandos sėkmingai įveikė Šiaulių regiono atrankinį etapą. Naujosios Akmenės šaškininkų komanda: B. Rupšys, A. Barauskis ir E. Teslionokaitė, tapo komandinių šaškių varžybų nugalėtojais, Papilės seniūnijos krepšininkai R. Andriuška, J. Statkus, A. Jokūbauskas, L. Status nugalėjo krepšinio 3 x 3 varžybose, Naujosios Akmenės atstovai – A. Valančius, S. Valančius, E. Teslionokienė – komandinėse šachmatų varžybose iškovojo pirmąją vietą. Akmenės seniūnijos stalo tenisininkai N. Dargevičiūtė, K. Barauskas ir G. Adomaitis atrankos varžybose nusileido Kelmės sportininkams ir užėmė antrąją vietą.

Jonavoje įvykusiose Lietuvos seniūnijų X sporto žaidynių finale rungtyniavo 60 savivaldybių komandos. Akmenės rajono savivaldybė užėmė 12 vietą.