Startuolė Gintarė

XXI amžiuje magišku tampa žodis „startuolis”, apibūdinantis verslą, kuris kuriamas turi veikti aukštos pridėtinės vertės, pavyzdžiui, aukštųjų technologijų, informacinių ar finansinių technologijų, biotechnologijų sektoriuose. Startuolių pasaulyje sukasi ir akmeniškiai. Viena iš  jų- Gintarė RIMOLAITYTĖ.

Tu esi?

Esu Gintarė Rimolaitytė, dažniausiai prisistatau kaip Svarbių klientų vadybininke, tačiau visai neseniai pradėjau vystyti startuolį, kuris yra apie maisto tvarumą, tai dabar dažniau reikia prisistatyti kaip Partnerių plėtros vadove. Mano didžiausias gyvenime hobis yra kelionės, stengiuosi pamatyti kuo daugiau pasaulio ir Lietuvos.

Gintarės laikas Naujojoje Akmenėje?

Manau geriausi žodžiai, kurie apibūdina gyvenimą Naujojoje Akmenėje, yra nerūpestingumas, pirmi kartai, skanus mamos maistas, kurio labai pasiilgstu, ir šeima. Gyvendama Danijoje ir šiuo metu Vilniuje,  šeima yra tai, ko labiausiai pasiilgstu nebūdama Akmenės krašte.

Taip pat mokykla, klasės draugai ir mokytojos. Ramučių gimnazija  tikrai turtinga savo aukštos kvalifikacijos mokytojais ir užklasinėmis veiklomis. Mokinių taryba buvo ta vieta, kur sutikau didžiąją dalį draugų, su jais bendraujame lig šiol. Taip pat mokinių taryba išmokė mane pasitikėjimo savimi, kas labai padeda dabar, kai reikia pristatyti savo idėjas vadovams ar potencialiems investuotojams.

Negaliu pamiršti tautinių šokių kolektyvo pas vadovę Birutę Viktoravičiūtę. Ji išmokė mus, merginas, disciplinos, laikysenos ir meilės tautiškumui. Mes kartu apkeliavome Lietuvą ir parvežėme į savo kraštą begalę apdovanojimų. Didžiuojuosi, kad turėjau progą šokti merginų kolektyve.

Studijos buvo labai įdomus gyvenimo etapas, nes teko staiga suaugti ir pradėti daryti daugelį dalykų pačiai, pavyzdžiui, rūpintis savo finansais, mokesčiais, maisto atsargomis, dienotvarkės planavimu ir daug kuo kitu. Manau, studijos yra metas, kai žmogus  priverstas per naktį suaugti ir suprasti, kad nors mokykla ir baigta,  kiti gyvenimo etapai bus  sudėtingi, tačiau įveikiami.

Visas Ramūno ŽIMANTO pokalbis  su Gintare Rimolaityte šeštadienio, balandžio 17 d. VIENYBĖJE.