Šviesa iš to, kas sukrenta į eilėraštį

Pavasaris visada baigiasi eilėraščiais. Jau daugybę metų tarptautinis poezijos festivalis „Poezijos pavasaris“ nuo didžiųjų miestų pasklinda į tolimus Lietuvos kraštus, šiemet persikėlė į Lenkiją ir Airiją. Penkiolika dienų kiekvieną vakarą vyko poezijos skaitymai, almanacho pristatymai, susitikimai su poetais ir poetiniai koncertai. Net du mūsų krašte.

Vienas jų – šeštadienio vidurdienį rajono centre Viešojoje bibliotekoje  įvykęs Poezijos pavasario renginys. Jis prasidėjo muzika – grojo instrumentinis D. Vanagienės ir R.Gintausko duetas.  Svečius – nacionalinės premijos laureatą, poetą, vertėją, fotografą Vladą Braziūną, uteniškį poetą ir leidėją Vytautą Kazielą, Kauno dramos teatro aktorę  Daivą Škelevaitę bei Valstybinio simfoninio orkestro fleitininką Andrių Radziukyną su visais titulais pristatė bibliotekos direktorė Z. Sinkevičienė ir jos pavaduotoja D. Taraškevičiūtė.

Savo kūrybos skaitė Darius Rekis, Dalia Milukaitė-Buragienė, Gražina Blinkinienė, Andrius Almanis, Polina Sarapinienė, Vitalija Nostytė – Žakienė, Aurelija Gerulskienė, Dinora Zokaitienė.

Daugiau Lilija Smalakienė trečiadienio, gegužės 29 d. „VIENYBĖJE“.