Teikime apdovanojimui

Tradicinis padėkojimas – Akmenės kraštui nusipelniusias moteris kovo 8 – ąją apdovanoja stiklo statulėlėmis „Metų akmenietė 2022“. Kas tos apdovanotosios, skelbiama iškilmėse, Naujosios Akmenės kultūros rūmuose. „Metų akmenietės 2022“ rinkimų tikslas – paskatinti Akmenės krašto žmones atkreipti dėmesį į moteris, kurios savo darbais, meile ir atsidavimu prisideda prie gražesnio rytojaus kūrimo.

Organizatoriai kviečia visus gyventojus, įmones, įstaigas, organizacijas siūlyti nominacijoms moteris, kurios savo gerais darbais, kūrybiškumu, darbštumu ir aktyvia socialine veikla skatina gražesnį rytojų, kurių atsidavimas savo kraštui ir žmonėms yra neišmatuojamas, o jų rūpestingumas ir skleidžiamas gerumas įkvepia aplinkinius sekti jų pavyzdžiu.

Skiriamos nominacijos: „Metų mama“ – už dorai auklėjamus ir išauklėtus vaikus, šeimos židinio puoselėjimą,  pasiaukojimą šeimos gerovės labui. Už ryžtą, pagalbą ir atsidavimą, didžiulę motinišką meilę apglėbiant be tėvų globos likusius vaikus. „Metų visuomenininkė“ – už nuveiktus didelius ir kilnius darbus, peržengiančius profesijos ar pareigybės ribas, už aktyvią socialinę ir kultūrinę veiklą, už darbštumą, ryžtingumą,  geranoriškumą ir gebėjimą suburti Akmenės krašto žmones bendram gerovės kūrimui, užimtumo organizavimą.  „Metų atradimas“ – už įgyvendintą originalų sumanymą mokslo, kultūros, verslo, sporto, kūrybos ir kitose srityse, už laimėjimus, garsinančius Akmenės kraštą. Rinkimų organizatoriai: Akmenės rajono savivaldybės administracija ir Akmenės rajono savivaldybės kultūros centras.

Pretendentes į šias nominacijas galima siūlyti užpildžius anketą ir pateikus Kultūros centrui iki vasario 28 dienos.