Ventoje “žibėjo” savos ir svetimos žvaigždės

Tradicinė Ventos miesto šventė  “Vasaros glėby” šiemet  “susitraukė” į vienos dienos renginį. Ir surengta ne kaip įprasta paventyje, o šalia kultūros namų. Bet švenčiančių netrūko, namiškių ir svečių. Juo labiau, kad penktadienio vakaras dovanojo ir puikų orą, ir įvairių  atlikėjų pasirodymų.

Vasaros žiedais išdabinta  estrada šalia kultūros namų  tiko ir muzikantams, ir šokėjams.  Smagių melodijų padovanojo Ventos kultūros namų pučiamųjų grupė, vadovaujama  R.Teniuko. Vėjais sukosi M. Miškaukso išmokyti sportinių šokių kolektyvo vaikai ir moterų linijinių šokių grupė “Tandem”. Dainavo  mažoji televizijos žvaigždutė Jurgis Grigas.  Koncertavo mažeikiškis muzikantas Marius Buta.  Vėliau Valdas Lacko. Vakarėjant skambėjo lyrika.

Iki koncerto jaunieji ventiškiai mėgavosi atrakcijomis su studija „BURĖS“,  pramogavo batutuose.  Šventinė prekyba apglėbė renginio vietą. Bibliotekoje surengta  ventiškio Algimanto Kazlausko gamtos fotografijų paroda iš parodų ciklo “Aš iš Ventos” taip pat skirta Ventos miestui.

Daugelį dešimtmečių antrą rugpjūčio savaitgalį vykstantis renginys, pergyvenęs įvairias transformacijas, išlaikė tradiciją pagerbti vietos žmones. Ventiškius pasveikino seniūnė G. Mačiuvienė…

Daugiau Lilija Smalakienė trečiadienio, rugpjūčio 12 d. VIENYBĖJE.