Apdovanoti  turistai ir sportininkai

Ventos miesto sporto klubas LIGA, kuriam vadovauja Ventos gimnazijos mokytojas Vytautas Šiurkus,  surengė tradicinį  metų veiklos ataskaitos renginį. Tai ne tik žvilgtelėjimas į praėjusių metų žygius ir varžybas, smagiausių nuotykių prisiminimai, bet ir geriausiųjų apdovanojimai.

Kaip ir kasmet  apdovanoti 2018 “Metų turisto’’ konkurso nugalėtojai.  Geriausiais turistais pripažinti  Tadas Rudokas, Jolita Rimkutė, Donatas Budzinauskas, Rasa Budzinauskienė, Beatrisė Rastokaitė, Gintaras Ginotis, Toma Tupikaitė, Laimonas Skabeikis, Jogilė Bartaśiūtė ir Gintarė Bliumaitė. Tiems, kas dalyvavo kalnų žygiuose,   įteikti pažymėjimai apie įkoptas viršūnes.

Pasidžiaugta ir jėgos sporto mėgėjų pasiekimais. Apdovanoti geriausių rezultatų pasiekę sportininkai  Gabija Martinkutė, Aurika Žukauskaitė, Rokas Joniškis ir Tadas Žadeikis.

Mokiniai padėkojo mokytojui Vytautui Šiurkui už uždegtą keliautojo ugnelę, už pavyzdį, už kantrias treniruočių valandas.

Klubo pasiekimais ir pedagogo gebėjimais pasidžiaugė Ventos gimnazijos direktorė   D. Gricienė,  pavaduotoja V. Budzinauskienė. Pastebėta, kad ne kiekvienas klasės susitikimas sukviečia tiek buvusių mokinių, kiek iš visos Lietuvos suvadina klubo renginiai. Ir šis buvęs tikras alumnų susitikimas. Tai tik parodo, kad ypatingo pomėgio ugnelė, kurią pedagogas savo talentu ir pavyzdžiu įžiebia mokiniuse, yra vertybė.

Mokytojas Vytautas  Šiurkus sakė esąs nepratęs prie pagyrimų. Jis tik  daro tai, kas  jam teikia džiaugsmą.

Daugiau trečiadienio sausio 23 d. „Vienybėje“