Apie buvimą drauge arba ko liūdnas burtininkas

Praėjęs savaitgalis  šventiškais renginiais buvo smagiai išsitęsęs. Galimybių patirti įspūdžių – tik rinkis. Ir man prasmingiausi pasirodė tie, kur dalyvavimas buvo su valstybės švente susijęs. Ir gal net ne talentai ar ypatingi gebėjimai buvo svarbu, o buvimas kartu, prasminga veikla. Iš to buvimo kartu ir kūrėsi šventiška nuotaika bei kiti privalumai.

…Papilės Simono Daukanto  gimnazijos šaulė Agnė Laurinaitytė  dalyvavo Lietuvos šaulių sąjungos 100-mečiui skirtame šalies mokinių rašinių konkurse, laimėjo antrąją vietą. Kauno Vytauto Didžiojo karo muziejuje įvyko apdovanojimų ceremonija, į kurią susirinko visi geriausių rašinių autoriai ir jų mokytojai. Agnę  ir jos mokytoją Ritą Liachauskienę pasveikino pats Lietuvos šaulių sąjungos vadas Gintaras Koryzna.

…O Ramučių gimnazistai Šilalės kultūros centre suvaidino muzikinį spektaklį „Prašau, mylėkite mano Lietuvą!“. Artistai, jau studentai, tad suvažiavo iš  skirtingų miestų, bet spektaklis tebeveikia, sujaudino ir sugraudino ne tik pirmą kartą mačiusius, bet ir ištikimus fanus.

…Ventos keliautojų ir sporto klubas  Kovo 11-ajai surengė  32 kilometrų dviračių žygį po Ventos regioninį parką. Aplankė J. Miltinio gimtinę, Žalionės pušį, Gudų vandens malūną, Gyvolių piliakalnį, Virvytės ir Ventos santaką, apkabino Santeklių ir Santeklinės pušis. Prasminga pažinti savo kraštą.

Ir šokti , ir dainuoti smagiau, kai yra kas tuo pasidžiaugia.

Sakoma, šypsokis ir pasaulis šypsosis su tavimi. Deja, bloga nuotaika plinta taip pat greitai, kaip ir gera.

Lilijos Smalakienės pamąstymai šeštadienio, kovo 16 d. numeryje