Atidaryta tvarios produkcijos gamykla

Antroji per du mėnesius, trečioji Akmenės LEZ – taip galima būtų apibūdinti renginį praėjusios savaitės viduryje, kuriame visuomenei buvo pristatyta pirmoji Baltijos šalyse tvarios statybos ir pastatų renovacijos konstrukcijų gamykla UAB „VMG Lignum construction“, valdoma tarptautinės VMG grupės

Atidarymo renginyje dalyvavo keli šimtai kviestinių svečių, tarp kurių buvo ne tik VMG grupės bei savivaldybės atstovai, bet ir  inžinierių, statybininkų, miškininkų, verslo ir net pramogų pasaulio atstovų, ministerijų tarnautojų.

Kaip ir turi būti – pirmasis žodis šeimininko. Investuotojas ir vienintelis „VMG Group“ akcininkas Sigitas Paulauskas atidaryme kalbėjo, kad ši diena, įprasmino prieš dvidešimtmetį atsiradusios svajonės apie tvarią, žalią statybą, apie medžiagas, kurios gali pakeisti tradicines statybines medžiagas – gelžbetonį ir metalą. Verslininko teigimu, naujoji gamykla yra žmonių ir pažangių  technologijų kūrinys, kuris gali padėti išpildyti ir dar vieną svajonę- sukurti eksporto šaką tvariomis technologijomis pagamintiems pastatams, kas kelis kartus padėtų išauginti esamas eksporto apimtis.

Apie gamyklos atidarymą – antradienio laikraštyje.