„Daiktų biblioteka“ – į biblioteką dabar gali ateiti ne tik knygų!

PRISTATOME NAUJIENĄ!!!

Nuo lapkričio 9 d. Akmenės rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje pradėta teikti nauja paslauga „Daiktų biblioteka“.
Tai pirmoji tokia analogų Lietuvoje neturinti paslauga, suteikianti galimybę nemokamai skolintis ne tik knygas, bet ir įvairius daiktus, tokius kaip skaitmeninis mikroskopas, teleskopas, termovizorius, studijiniai būgnai, gitara, veiksmo kamera, oro taršos matuoklis.
Šio projekto autoriai ir sumanytojai Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešoji biblioteka, kurių dėka ši paslauga teikiama ne tik jų bibliotekoje, bet ir Akmenės, Telšių bei Pakruojo rajonų savivaldybių viešosiose bibliotekose. Šia paslauga bibliotekos nori paskatinti visuomenės tvarų vartojimą – kam pirkti, jei gali pasiskolinti, išbandyti ir nuspręsti, ar tikrai to daikto reikia. Taip pat siekiama suteikti galimybę pasinaudoti reikiamais daiktais tiems žmonėms, kurie galbūt neišgali šių daiktų įsigyti.
Lapkričio 14 d. 14:00 val. vyks „Daiktų bibliotekos“ paslaugos pristatymas. Norinčius sužinoti daugiau apie šią galimybę skolinamus daiktus kviečiame prisijungti. Pristatymas vyks muzikos ir meno skaitykloje (2-ame aukšte).

Projektą iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Šiaulių miesto savivaldybė.

Viešosios bibliotekos informacija